reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinia o nosidełkach dla dzieci

To nosidło jest bardzo ok, dziewczyny na grupie polecały :) Ale jak każde... dla siedzących dzieci.
 
reklama
Tutaj zdecydowanie bardziej wolę nosidełko niż chustę,ale to też poniekąd kwestia przyzwyczajenia. Podczas samego zakupu zwracajmy uwagę nie tylko na cenę i wygląda,ale również na to jak dane nosidełko jest wykonane,na bezpieczeństwo- to jest najważniejsze.
 
ja np. do chusty nie moglam sie przekonac i tez wzielam nosidelko (easia maxi cosi) i u nas sie sprawdza, Mały jest do niego przyzwyczajony od pierwszych dni, a mnie jest duuuuużo wygodniej

U nas też Maxi Cosi Easia. Zastanawiałam się nad chustą, ale nosidełko jest chyba prostsze w obsłudze. Starczy włożyć maluszka, a w chuście trzeba umieć zawiązać. Pewnie to wszystko kwestia wprawy. Odkąd używam Easie nie bolą mnie plecy, a dziecko jest spokojniejsze. Na razie jestem zadowolona.
 
Zdecydowanie Easia. Nawet nie myslalam o kupnie chusty- ceny bywają powalajace, wiec zdecydowalam sie na nosidelko z maxi cosi, bo nie kosztuje wiele a daje komfort i gwarancje bezpieczenstwa dziecka. Mi rowniez jest wygodnie, nosząc bobasa, kregoslup tak nie cierpi.
 
Zdecydowanie Easia. Nawet nie myslalam o kupnie chusty- ceny bywają powalajace, wiec zdecydowalam sie na nosidelko z maxi cosi, bo nie kosztuje wiele a daje komfort i gwarancje bezpieczenstwa dziecka. Mi rowniez jest wygodnie, nosząc bobasa, kregoslup tak nie cierpi.

Cóż markowa elastyczna chusta to spory wydatek. To się tak wydaje chusta nie powinna kosztować ponad 200zł, a niestety tyle kosztuje. Za swoją Easie też dałam ponad 200 zł, ale uszycie takiego nosidełka jest bardzo skomplikowane, wszystko musi być dobrze zaprojektowane i spasowane, a chusta nawet markowa to tylko kawałek materiału.
 
Maxi Cosi easia to na moje oko WISIADLO a nie nosidlo! Nie inwestowalabym w nie ani złotówki ze wzgledu na zdrowie dziecka!
 
Tylko nie Maxi Cosi czy BabyBjorn to wieszadełka Poczytajcie tutaj jak można nosić dziecko. Link do: Baby Bjorn carrier can cause Hip Dysplasia - Montana Whole Health My mamy Tulę, którą polecamy w 100%. Kupiliśmy ją w takim małym sklepie Tutulandia na promocji i wyszło trochę taniej. Jest tam sprzedawca, który zna się na rzeczy i doradzi co wybrać i pokaże jak zakładać i nosić. Nosidełko rewelacyjne, zupełnie nie czuć ciężaru dziecka, cały ciężar jest na biodrach, nie ramionach rodzica.
 
Dobre opinie ma na pewno Lionelo jeśli chodzi o takie akcesoria dla dzieci jak wózki, czy nosidełka. Sama się skusiłam na ich spacerówkę parę tygodni temu, na lionelo.com/product_category/wozki-i-nosidelka jest pełna oferta z opisami i zdjeciami wózeczków. Podoba mi się tutaj kontakt z firmą, szybka odpowiedź na mailu na moje zapytanie, sprawnie zrobiona wysyłka bez przeciągania dostawy w czasie.
 
reklama
Mam chustę jak i nosidełko BabyBjörna Air. I z całego serca mogę polecić nosidełko [emoji4] można ustawić dziecko przodem lub tyłem do siebie również ma ustawienie wysokości :)
 
reklama
Do góry