reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, czyli: z tego korzystamy - to polecamy, to odradzamy

Ania ja trafiłam w tesco na promocje, 36 zł za 5 body no i jak wariatka nakupiłam tego za 250 zł przy kasie była jeszcze dodatkowa promocja i odliczyli mi 20 zł.
Po dwóch praniach ubranka wyciągnięte na boki a dopiąć się pod pupą nie da :/z przodu kolorowe aplikacje - prasowanki w połowie poprzecierane.
Dodam, że część prałam ręcznie a część w pralce, koleżanki mnie ostrzegały że tak się stanie bo to przerabiały ... ale myślałam sobie ,że może źle wyprały czy coś . A tu klops u mnie to samo, skusiła mnie cena i ładny wygląd.
 
reklama
Ania ja trafiłam w tesco na promocje, 36 zł za 5 body no i jak wariatka nakupiłam tego za 250 zł przy kasie była jeszcze dodatkowa promocja i odliczyli mi 20 zł.
Po dwóch praniach ubranka wyciągnięte na boki a dopiąć się pod pupą nie da :/z przodu kolorowe aplikacje - prasowanki w połowie poprzecierane.
Dodam, że część prałam ręcznie a część w pralce, koleżanki mnie ostrzegały że tak się stanie bo to przerabiały ... ale myślałam sobie ,że może źle wyprały czy coś . A tu klops u mnie to samo, skusiła mnie cena i ładny wygląd.
Jestem w szoku. Ja ciuszki z tesco bardzo chwalę ale mam takie kupowane przez siostrę po jej córce i po moim synku. Teraz są to najlepsze pajace dla małej bo maja wąskie nogawki i nie są porozciągane. Fakt, moje kupowane były dawno, może teraz się popsuły.
 
po rozbujaniu mojej laktacji zauważyłam różnicę we wkładkach laktacyjnych:
polecam lansinoh są cienkie, chłonne i dobrze się układają, na drugim miejscu chicco też są chłonne, ale odrobinkę grubsze od lansinoh'a i gorzej się wykładają ale da się je ułożyć :) zdecyowanie odradzam bella -zostawiają kłaczki i przyklejają się do brodawek
 
Ja mam wkładki Baby Ono premium :-) Chwale je sobie ;-) Są bardzo chłonne, maja "ochronke" więc żadnych kłaczków nie zostawiają :-) wszystko się ładnie w nie wchłania :-) są duże co moje cyce sobie chwalą:-D I każda osobno pakowana ;-p I też cienkie :-)
Ale praktycznie porównania z żadnymi innymi nie mam :baffled:. Więc nie wiem. Mi odpowiadają :-p I chyba nie są takie drogie, bo za 60 sztuk zapłaciłam 15zł
 
po rozbujaniu mojej laktacji zauważyłam różnicę we wkładkach laktacyjnych:
polecam lansinoh są cienkie, chłonne i dobrze się układają, na drugim miejscu chicco też są chłonne, ale odrobinkę grubsze od lansinoh'a i gorzej się wykładają ale da się je ułożyć :) zdecyowanie odradzam bella -zostawiają kłaczki i przyklejają się do brodawek


Uwazam ze wkladki laktacyjne LANSINOH to rewelacja. Numer 1. Przy duzej laktacji sprawdzaja sie super w dzień jak i w nocy..


Odradzam wkładki laktacyjne J&J, kupiłam w promocji 50szt za niecałe 15zł ale jakość w porównaniu do lansinoh cienizna. Drugi raz nie kupię. Jakościowe podobne do wkładek babydream. Małe i średnio chłonne. Wyprofilowane na pierś z przylepcem ale jak na moją laktację za słabe i grube.
 
Ostatnia edycja:
liwus dziękuje za polecenie chusteczek "tami" z Rossmanna. Kupiłam w promocji po 2,99 i jak dla mnie rewelacja ;-) o cenie nie wspominając :-)
 
liwus dziękuje za polecenie chusteczek "tami" z Rossmanna. Kupiłam w promocji po 2,99 i jak dla mnie rewelacja ;-) o cenie nie wspominając :-)

Jest tez promocja na pieluchy babydream zielone z rosssmanna i kosztuja niecale 14zl za 42 sztuki rozmiar 2. Jeszcze nie wyprobowalam wiec nie powiem o jakosci ale na dniach zaczne opakowanie to wowczas sie wypowiem :)
 
reklama
Równie mocno polecam chusteczki "Tami", są tanie a jakościowo nam bardzo odpowiadają, wilgotność w sam raz, delikatne, nie śmierdzą, ścierają co mają zetrzeć.

Chusteczki Bambino - bardzo ładnie pachną, ale chyba ze względu na perfumki pupa mojej M. była po nich czerwona, wilgotne, gładkie, nawilżone tak nawet-nawet, wyjmują się w większości pojedynczo

Pieluchy Happy 3 - trochę mało elastyczne ale łapią zawartość, z tym że nie są za specjalnie chłonne, kilka siku i dzieć mokry, trochę grube i szybko robią się ciężkie

Pieluchy Dada 3 - cieniutkie, jakość wykonania podobna do pampers, chłoną siuśki lepiej niż Happy, dla Marysi są trochę za długie, zdarzał nam się wyciek bokiem mimo tego, że kupki nie było wcale dużo, zapięcie bardzo elastyczne, z łatwością opinają większe brzuszki ;)
 
Do góry