reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, czyli: z tego korzystamy - to polecamy, to odradzamy

reklama
nathani ja miałam te pieluchy. I powiem tak: zielone 'zwykłe' - super. Ale już z serii fun&fit mnie nie bardzo pasiły. 'Zwykłe' delikatniejsze i bardziej rozciągliwe paski-zapięcia mają jak dla mnie. A f&f są ciut grubsze i może bardziej chłonne, ale gorzej się zapinają.
 
Nam fun&fit podeszły, newborny i 2, teraz zaczynamy testować f&f 3, zwykłych nie miałyśmy. Jak na tę chwilę 3 są grubsze niż np. Dada ale chyba cieńsze od Happy, mniej sztywne. Na pewno mniej rozciągliwe niż Dada.
 
płyn do kąpieli firmy HIPP uczulił mojego malucha, miał straszna wysypke na twarzy szyjce plecach i klatce piersiowej :szok: polecam natomiast kosmetyki dla dzieci firmy SKARB MATKI
 
Liwus to daj znaka jak przetestujesz

Test przeprowadzony i daje znaka :)

Dla mnie pieluchy z Rossmanna Babydream Premium Mini 2 ( zielone ) rewelka , a to dlatego że zapięcia na mały gruby brzuszek Rozalki są zrobione o wiele szerzej(dłużej?) niż w Dadach 2 . Wkład mają chłonny - chłonność podobna do Dady . Boczki pieluchy ładnie się ukłądają wokoło nóżek więc nie trzeba ich dodatkowo wywiać. Jedyny ich minus jest taki że są nieco twardsze jak Dady. Ale jak dla mnie te pieluchy są odpowiednie bo wiem że nic nie wypłynie a w Dadach zdarzało się. Na pewno są nieco lepsze od fit&fun , aczkolwiek f&f mieliśmy newborn. Także pewnie pozostaniemy na tych zielonkach tym bardziej że za miesiąc całkowicie przechodzimy na wielorazówki :-)




Ja mam płyn Hipp do kąpieli dla Małej i jest super. Mała fajnie przyjemnie pachnie , nawet któregoś razu zrobiła mi się pianka i dziecko było naprawdę zadowolone. Wg mnie jest to porównywalne do tych emulsji typu Oilatum baby i innych aczkolwiek z tych droższych miałam tylko próbki więc nie wypowiem się jak jest dokładnie. Poza tym wydaje mi się że cena hippa jest też w miarę do przyswojenia bo za 350ml zapłaciłam w Rossmannie 16,99zł ( HiPP - Babysanft - Pielęgnacyjny płyn do kąpieli - Płyny i żele do kąpieli - Rossnet )


Chusteczki nawilżane z Biedronki ( zielone ) dla fajne ,miło pachną i rewelacyjne usuwają mega kupę :-D Poza tym są dobrze nawilżone , wyjmują się w zależności od humoru raz jedna raz dwie a raz cały zestaw. Ogólnie i tak są fajne. Dobrze też usuwają makijaż hehe...
 
Zwracam honor HIPPowi :-) Okazało się że nie to uczuliło moje dziecko! Teraz już jestem pewna że uczulił go CETAPHIL balsam :-( Mały znowu ma mega wysypke :wściekła/y: i znowu wywaliło mu najbardziej na drugi dzien po posmarowaniu ;/ no nic najważniejsze że już wiadomo od czego. Mój M będzie miał przynajmniej teraz czym smarować ręce :-D

Ja z chusteczek pampersów sensitive przerzuciłam się teraz na bambino i huggiesy, jakoś bardziej mi odpowiadają, bambino ładnie pachną a huggiesy są takie grubsze i wydają sie byc bardzo delikatne poza tym bardzo dobrze zbierają nasze coraz większe kupy.

Jeżeli chodzi o pampersy nadal jestem wierna pampersą, mam dobre dojście w Warszawie gdzie można je na prawde niedrogo kupić a więc nie mam potrzeby eksperymentować z innymi.
 
Ja nie miałam okazji, ale polecam chusteczki Cleanic Kindii do skóry problemowej, atopowej. Nie są za mokre, ale o dziwo pięknie czyszczą. Ostatnio Tami mnie denerwowały, bo nie były nawilżane, ale wręcz wodę można było wyżymać. Chusteczki z Cleanica są delikatne, przyjemnie pachną. Po cenie normalnej bym nie kupiła, ale w rosmanowej promocji nie było tak źle.
Minus: mało (60 szt.), cena i oczywiście wychodzą w ciągu, jak suche chusteczki. Ale poza tym, rewelka póki co.
 
My chusteczek używamy sporadycznie w nocy na wyjścia bo na co dzień płatki i woda :tak:
Do tego pory mieliśmy Pampers sensitive i porażka :/

Czego używacie do pupy? Smarujecie za każdym razem ?
 
reklama
Dady trójki są super , jestem b. zadowolona. do pupy sporadycznie sudocrem, nie mamy problemów.
 
Do góry