reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, czyli: z tego korzystamy - to polecamy, to odradzamy

FIOLKA ja do buźki mam taki krem Linomag czyli z serii jak AQUASTOP tylko zapewne nieco mniej nawilża ale dla mnie rewelka. Tłusty , fajnie się wchłania na mrozy i suchą skórę super. Używałyśmy głównie na wyjścia ale teraz smaruję Rozalkę tym kremem całą bo wiosna idzie ( miejmy nadzieję ) a krem mi ważność traci we wrześniu. Całe ciałko super nawilżone - ekstra. Przy tym cena fajna.
Na dzień wcześniej używałyśmy i używamy 16981 Odżywczy krem Mother & Baby - Oriflame czasem i ja się poczęstuje tym kremem. Smarujemy wszystko od twarzy po ciałko. Ale głównie po kąpieli smaruje jej ciałko oraz buźkę rano :happy2:

Myjemy ciało od jakiegoś czasu 25282 Żel do mycia ciała i włosów Baby - Oriflame i jest naprawdę super , polecam. Ma dozownik co ułatwia aplikację. Ma miły , przyjemny zapach ale jednocześnie delikatny , nie podrażnia , skórę nawilża.Dla małych dzieci w sam raz i dla alergików

Chusteczki tami z rosska dla mnie bomba już pisałam.
Chusteczki pampers(zielone) też strzał w 10.

Płyn do prania Dzidziuś ekstra , miłe ubranka , delikatnie pachną i są miękkie. Cena też w miarę przystępna.
Płyn do prania Biały jeleń hipoalergiczny może być aczkolwiek szału nie robi , na początku trochę małą uczulił, zapach też taki sobie.
Mydło marsylskie ( w kostce ) poza tym że zapach intensywny to świetnie usuwa plamy. Dodawałam trochę tego mydła do prania z białym jeleniem i super. Polecam...
 
reklama
Aurelka teraz doczytalam ,ze jak uzywaliscie huggies to wam mocz smierdzial :szok:
myslisz,ze to od tych pampkow ? bo my od poczatku uzywalismy pampers a od niedawna wlasnie huggies,bo w promocji :-D i tez mi strasznie moczem zajezdza...juz myslalam,ze to malej mocz tak smierdzi ..chociaz wczesniej tego nie bylo i na czwartkowej wizycie chcialam to lekarzowi mowic..
 
a ja jakoś czuje niemiły zapach w Pampersach, taki chemiczny, nawet w paczce tak zalatuje od nich a jak mały siku zrobi to jeszcze bardziej czuć ;/
 
co do pieluszek ja moja mała śmiga na przemian w pampersach i dadach biedronkowych
do kapieli mamy olejek z Balneum
do pupci Linoderm Plus czerwony lub zielony - konsystencja wazeliny
do odciągania skarbów z noska poczatkowo Frida od kilku tygodni przeszliśmy jednak na Katarek ten do odkurzacza i jest różnica ogromna - nosek czyściutki mała nie płacze tak jak przy Fridzie, na poczatku miałam wielkie opory, bo jak to odkurzaczem dziecku, po wyprób owaniu na sobie (czuć jedynie lekki chłodek i zassysanie - nic nie boli) zaczełam czyścić małej i o dziwo jak przy starym sposobie prawie zawsze płakała tak teraz zapłakała mi tylko jeden raz i to chyba przez nadmiar soli fizjologicznej
 
Aurelka teraz doczytalam ,ze jak uzywaliscie huggies to wam mocz smierdzial :szok:
myslisz,ze to od tych pampkow ? bo my od poczatku uzywalismy pampers a od niedawna wlasnie huggies,bo w promocji :-D i tez mi strasznie moczem zajezdza...juz myslalam,ze to malej mocz tak smierdzi ..chociaz wczesniej tego nie bylo i na czwartkowej wizycie chcialam to lekarzowi mowic..

Nam ten brzydki zapach moczu zdarzył się tylko przy huggies'ach, przy innych nie. Więc to chyba wina pieluszek. :tak:



My od urodzenia używaliśmy Pampers teraz mamy te acitv baby, pasują mi sa fajne mięciutkie ale czasem zdarza się że kupka wyjdzie bokiem siuśki niekoniecznie może 3 jeszcze są za duże lekko.

Też je teraz mam, są takie fajne 'kolorowe', hehe. :-D
3 -jki też za duże dla nas, ale kupka nie wychodzi bokiem, więc jest ok. :-p
A czy tylko mi się wydaje, czy one nie są takie 'ciężkie' jak są zsikane? Bo ja jak zmieniam po nocy to ten pampers nie waży tyle co np. dada.
Czy to Zuza tak mało sika ostatnio? :dry:
 
Ostatnia edycja:
Mi te pampersy New Baby zolte strasznie smierdzialy taka chemia, taz mamy trojki pampersy i jest super, Mati jest duzy wiec sa akurat.

A dla corci uzywam teraz Tojours z Lidla i tez sa fajne, miekkie i nie przeciekaja po 12h w nocy a moja corcia potrafi nasiusiac.
 
Zmieniam zdanie na temat Huggies'ów (czy jak to się tam pisze:-p) używamy zamiast pampersów których mam serdecznie dość :wściekła/y:ciągle mały ma na pupie i siusiaku te granulki pochłaniające wilgoć a jak to cięzko usunąc do tego po nocy zawsze plecy z kupy a ubranko konkretnie pobrudzone :crazy:
Huggies mimo że są fatalnie "papierowe":-p dają radę, są jedynie lekkie zabrudzenia.
Ciekawe jak będzie z Dadami których mamy 3 paczki :sorry:
 
Hej
A ja polecam Bambino - są papierowe - to minus ale nigdy w tych pieluszkach nic mi nie wyleciało:)
 
reklama
Nam w pampersach tylko jedna paczka sie trafila co wylazily te granulki, wlasnie jak majcia byla malutka. Te Tojours z lidla sa fajne i tanie, ale wracam na pampersy bo tak jak fiolka pisze ten zel wylazi i mala po dluzszym nie zmienianiu ma cala pupe w tym. U synka juz zmienilam, bo chyba od tych pieluch cos mu sie porobilo na skorze:wściekła/y: zalamka.

Co do kosmetykow przerzucilismy sie z Nivea Baby na La Roche-Posay seria Lipikar. Sa fajne, ale to glownie dla atopikow.
 
Do góry