reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, czyli: z tego korzystamy - to polecamy, to odradzamy

No to kilka naszych spostrzeżeń.
Obecnie używamy Dady 3 - jak byłam w PL nakupiłam bo 2 świetnie się sprawdzały. Niestety 3 mają dość nieprzyjemny zapach, który potęguje się pod wpływem siuśków :( W 2 tak nie było. Ale poza tym pieluchy są bardzo fajne, nie przepuszczają, nie ugniatają Lenki, ma bardzo fajną pupcię w nich nawet w gorące dni. Jakieś dwa mce temu dostałyśmy od kogoś Pampers active baby i już po dwóch użyciach pupcia w krostkach była więc jak widać Lena odziedziczyła po mamie chęci do oszczędzania i wybrała po prostu tańsze pieluchy :)
Chusteczek nie używamy, chyba że gdzieś na wyjściach, podróży itp. W domu zawsze przy każdym przebieraniu używam przegotowanej letniej wody i wacików - tak na wszelki wypadek i odpukać :) oprócz tego incydentu z Pampersem nigdy jeszcze odparzeń nie było :-)
A jak ciut zaczerwieniona pupcia po kupce to Bepanten u nas super działa, ani Alantan ani Linomag czy Sudocrem tylko właśnie Bepanten. Na co dzień, jak wszystko ok to używam kremu do pupy z Oillan - mam dużo próbek od mojej siostry (pracuje w aptece ;-)) - to niby produkt dla atopików itp. ale akurat u Lenki (na razie alergii większych nie było) świetnie się sprawdza - bardzo polecam!
 
reklama
Moje spostrzeżenia a pro po butelek do karmienia . Uzywaliśmy chyba wszystkich dostępnych na rynku. Przy każdej małej coś nie pasowało, dopiero zaakceptowała lovi. . Znacznie zmniejszyły się nam kolki i ulewanie. Mała bardzo fajnie ssie, nie rzuca się, nie wypluwa butelki ( a robiła tak przy większości). poza tym, co dla mnie bardzo ważne, butelki mają szeroki otwór więc łatwo je umyć. Bardzo fajne i cenowo nie najgorzej
 
Do góry