reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie. Dove purely pampering magnolia i pistacja

Witam.
Miałam tą przyjemność przetestować kosmetyki Dove.
Moja opinia:
Żel pod prysznic :Bardzo fajny zapach,gęsta konsystencja kosmetyku przez co jest bardzo wydajny.Zapach pistacji i magnolii utrzymuje się na ciele jeszcze przez kilka godzin.Skóra zaraz po pierwszym użyciu nawilżona i o wiele gładsza.
ocena 10 na 10
Balsam :Zapach super ,konsystencja:gęsty nie potrzeba dużo kosmetyku aby wysmarować całe ciało.Wchłania się bardzo szybko i pozostawia skórę nawilżoną i gładką na długo.
ocena 10 na 10
Saszetka zapachowa:super sprawa.Trzymam w torebce,dopełnienie porannego prysznica-zapach pistacji i magnolii rozchodzi się wszędzie.
ocena 10 na 10
Jestem bardzo zadowolona z przetestowanych kosmetyków,moja skóra była bardzo sucha a po przetestowaniu Dove Purely Pampering magnolia i pistacja stała się nawilżona ,gładka po prostu super.
Z całego serca polecam-takiego zapachu kosmetyków nie znajdziecie -DOVE najlepszy.:-) POLECAM
 
reklama
Kosmetyki DOVE towarzyszą mi od dawna i zawsze z wielkim zainteresowaniem testuję nowości tej marki. Dlatego też zobaczywszy możliwość testowania nowości DOVE Purely Pampering o zapachu magnolii i pistacji, bez wahania się zgłosiłam! Jakaż była moja radość,kiedy okazało się, że się zakwalifikowałam :)! Po paru dniach kurier zapukał do moich drzwi z paczuszką, a tam pięknie zapakowane w firmową torebeczkę żel pod prysznic, balsam do ciała oraz saszetka zapachowa. Już za samą staranność i estetykę kocham DOVE :).

Na pierwszy ogień poszła saszetka, bo pachniała dosłownie z daleka!Jednocześnie delikatny i przyjemnie słodki zapach rozszedł się po całym mieszkaniu, kiedy położyłam ją na stole! Co prawda wieszaczek nie za bardzo chciał się trzymać na swoim miejscu, ale to nic nie szkodzi: saszetkę wetknęłam na metalową półeczkę w łazience. (na załączonym zdjęciu) Teraz po wejściu do łazienkiod razu czuć miły zapach! :tak:
Zdjęcie-6174.jpg

W następnej kolejności wypróbowałam żel pod prysznic. Zamknięty w poręcznym opakowaniu o pojemności 250 ml żel „przywitał mnie”uroczym zapachem. Uwielbiam zapachy słodkie, kwiatowe a ten jest właśnie taki! Pachnie niczym coś smacznego do jedzenia, jakiśpyszny deser czy ciasto :). Warto w tym miejscu zaznaczyć, że opakowanie wygodnie i łatwo się otwiera, aczkolwiek żel nie wylatuje z niego wielkim strumieniem, tylko dozuje się tak jak chcemy! Nie jest to wcale tak oczywiste, bo miałam już żele pod prysznic, których otwieranie wymagało nie lada wysiłku i skutkowało połamanymi paznokciami albo z których żel wylewał siępotokiem. Mamy zatem kolejny plus dla DOVE Purely Pampering! Idźmydo konsystencji: dosyć gęsta, przyjemnie kremowa i jedwabista. (na załączonym zdjęciu to widać!) Żel ładnie się pieni i delikatnie myje ciało. Musze przyznać, że przeciągam chwile pod prysznicem tylko po to, by … czuć ten jego magnoliowo –pistacjowy zapach :)! Skóra po użyciu żelu DOVE PURELY Pampering jest gładka, miękka, nawilżona i długo ślicznie pachnie!


Zdjęcie-6186.jpg
Na koniec po prysznicu z użyciem żelu, przyszedł czas na wypróbowanie balsamu DOVE PURELY Pampering Magnolia i Pistacja. Muszę przyznać szczerze, że balsamy do ciała są jednymi z moich ukochanych kosmetyków! Uwielbiam szczególnie te pachnące, pozostawiające piękny zapach na mojej skórze, a dodatkowo pielęgnujące ją. Balsam DOVE mnie nie zawiódł! Opakowanie bardzo poręczne, pasujące do dłoni. Również łatwo się otwiera i zamyka, jak również bez problemu można dozować taką ilość balsamu, jaką się chce. Plus za to, że kiedy balsam się już częściowo zużyje, można postawić buteleczkę do góry nogami (dzięki płaskiej zakrętce).Ja tak robię, by zużyć kosmetyk do końca :). Również duży plus za fakt, że żel i balsam nie są w identycznych opakowaniach, co się czasem zdarza i może skutkować nałożeniem na siebie żelu i umyciem się balsamem :))). Balsam ma gęstą konsystencję, która mi bardzo odpowiada. Dobrze się rozsmarowuje i łatwo wchłania. Nie pozostawia skóry tłustej ani obciążonej, a gładką, nawilżoną i jedwabiście miękką. Zapach długo się utrzymuje i przechodzi na nocną koszulkę :). Nawet mąż przytulając się do mnie spytał,czym tak ślicznie pachnę :))).

Zdjęcie-6187.jpg

Podsumowanie: zestaw DOVE PURELY Pampering magnolia i pistacja spełnił mojeoczekiwania! Jest to kolejna linia DOVE, którą stosuję z przyjemnością i efekty czuję zarówno zmysłem węchu jak i dotyku! DOVE PURELY Pampering zapewnia cudowne wrażenia zapachowejak również delikatną pielęgnację skóry. Pisząc, iż: „DOVEPURELY Pampering z ekstraktem pistacji głęboko odżywia i wygładza skórę. Zapach magnolii pozostawi uczucie odświeżenia” producent absolutnie nas nie nabiera :)!

Zdjęcie-6176.jpg
Sprawdziłam na własnej skórze i polecam serdecznie!

Dziękujęza możliwość wzięcia udziału w teście i poznania kolejnej nowości DOVE, która mnie zachwyciła! Choćbym upierała się, by znaleźć jakieś minusy tej linii kosmetyków, niestety: nie umiem:).
 

Załączniki

  • Zdjęcie-6174.jpg
    Zdjęcie-6174.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 129
  • Zdjęcie-6186.jpg
    Zdjęcie-6186.jpg
    13,7 KB · Wyświetleń: 147
  • Zdjęcie-6187.jpg
    Zdjęcie-6187.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 122
  • Zdjęcie-6176.jpg
    Zdjęcie-6176.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
Purely Pampering to najlepszy sposób na znalezienie drugiej połówki! Ani długie blond włosy, ani zgrabne nogi, ani też talia osy, biust rozmiaru D, najpiękniejsze oczy czy pełne malinowe usta, nie potrafią tak przyciągnąć mężczyzny jak zapach słodkiej magnolii, lekkiej i delikatnej jak ciepły podmuch wiosennego wietrzyka, pomieszany z siłą twardej do zgryzienia pistacji, uzbrojonej w broń eteryczną, której Dove nie zawacha się użyć, nawet wbrew protestom Amora! Delikatnie miękka skóra, gładkie ciało, oszałamiający zapach - przy Purely Pampering powiedzenie "przez żołądek do serca" traci swój sens na rzecz "przez Dove do serca". Tak więc... żel, balsam, a potem, drogie kobietki... ruszamy na podbój męskich serc!
 
Witam serdecznie, bardzo dziękuję za możliwość przetestowania cudownego zestawu Dove purely pampering magnolia i pistacja. Każdy z trzech produktów bardzo przypadł mi gustu, jestem wielką fanką Dove, więc nie mogłoby być inaczej. Kremowa konsystencja żelu z delikatnym zapachem magnolii przeplatanej pistacji wprost rozpieścił moje ciało i zmysły, balsam jest uzupełnieniem w tej jakże przemiłej pielęgnacji. Saszetka spełnia swoją rolę w mojej garderobie i spisuje się wzorowo, pozostawia delikatny zapach. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję :)
 
Z wielką przyjemnością testowałam kosmetyki DOVE z linii Purely Pampering.
Pisząc o przyjemnych stronach testowanych produktów:
1. na pierwszym miejscu dla wszystkich produktów zapach: łagodny, kwiatowy, taki jak lubię ;-)

Żel pod prysznic:
1. fantastyczna kremowa konsystencja
2.dobrze się pieni
3. zapach pozostaje długo na skórze
4. skóra pozostaje miękka i delikatna

Balsam do ciała:
1. bardzo dobrze i szybko się wchłania
2. przyjemna delikatna konsystencja
3. świetnie się rozsmarowuje

Osobną opinię muszę wystawić saszetce zapachowej:
1. nietrwały klej na "wieszaczek" - saszetka odpadła zanim dobrze umiejscowiłam ją na wieszaku. Ostatecznie położyłam na półce.
2. nietrwały zapach - utrzymywał się tylko 4 dni

Dziękuję za możliwość testowania kosmetyków:-D
Jestem zawsze do dyspozycji :-D:-D:-D:-D:-D
 
Produkty otrzymałam bardzo solidnie i estetycznie zapakowane.
1. Żel pod prysznic Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią
Zapach przepiękny, delikatny, nienachalny. Konsystencja typowa dla żeli Dove, bardzo przyjemna i praktyczna. Co bardzo ważne dla mnie, żel pieni się delikatnie, co daje poczucie komfortu. Jak dla mnie opakowanie praktyczne, łatwo się wyciska nawet końcówkę żelu. Jestem bardzo zadowolona. Co do efektu stosowania na skórze, nie potrafię go ocenić wyłącznie dla żelu, bowiem smarowałam się po każdej kąpieli odżywczym balsamem z testowanego zestawu.
2. Żel pod prysznic Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią
Zapach przypadł mi do gustu, utrzymuje sie na skórze stosunkowo długo (kilka godzin). W pierwszy momencie może wydawać się intensywny, lecz na skórze komponuje się dla w sam raz. Rozmarowuje sie niezwykle latwo, daje lekkie poczucie przyjemnego chlodu. Skóra jest ładnie nawilżona, a balsam szybko się wchlania. Nie ma sie wrazenia woskownej czy tłustej skóry, jak to niekiedy bywa. Opakowanie praktyczne - nie mam zastrzeżeń. ogólnie jestem bardzo zadowolona.3. 3. Saszetka zapachowa
Zapach trwały, do dzis utrzymuje sie w szafie, choć nie jest on bardzo intensywny. Jest to świetne uzupełnienie zestawu, gdy zakładamy koszulkę pachnąca lekko saszetką na posmarowaną tą sama kompozycja zapachową skórę. Mój mąż uwielbiający pistacje zachwycal się zapachem otwierając dla samej przyjemności szafę.

Dziękuję za mozliwość wzięcia udzialu w teście.
 
Na początek pragnę podziękować za możliwość testowania produktów marki Dove.
P1090626.jpg
Kosmetyki tej serii mają ładny, oryginalny,delikatny i kuszący zapach. To co ważne to nie jest za słodki, bo czasem bywa to mulące i duszące. Zapach ten zarówno na ciele jak i na ubraniach długo pozostawał ze mną, z czego była bardzo ucieszona. Uważam, że bardzo dobrym pomysłem było wyprodukowanie saszetki zapachowej z tej samej serii.
P1090648.jpg
Żel pod prysznic Dove Purely Pampering ma dobrą konsystencję, zarówno do mycia myjką jak i rękami. Dzięki kremowej konsystencji dobrze się rozprowadza po ciele, opiewając je gładkością. Nawet po spłukaniu ciała wodą, moja skóra nie była tak napięta i wysuszona przez twardą wodę. Zmiękcza i odżywia, przygotowując skórę do dalszej pielęgnacji lepiej niż inne kosmetyki.
P1090631.jpg
Dzięki balsamowi do ciała Dove Purely Pampering mam skórę delikatną jak skóra dziecka. Balsam dobrze nawilża skórę, wygładza, odżywia ją. Pozostaje ona gładka co najmniej 12 godzin. Zniwelował nawet na nogach suchy naskórek. Zawiodłam się jednak trochę na wchłanianiu, długo trzeba czekać aż balsam się dostatecznie wchłonie. Początkowo smarowałam nim całe ciało, a potem tylko nogi, bo na ręce czy brzuch cały czas się skleiły, być może dlatego że zostawał on wchłonięty przez skórę. Bardzo spodobało mi się proste, wydłużone, poręczne opakowanie balsamu.
 

Załączniki

  • P1090626.jpg
    P1090626.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 135
  • P1090648.jpg
    P1090648.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 129
  • P1090631.jpg
    P1090631.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 126
Gdy otwierałam paczkę dostarczoną przez kuriera mogłam już poczuć przyjemny zapach pistacji i magnolii. Nie mogłam się doczekać kiedy wypróbuje otrzymane produkty - Żel pod prysznic Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią, Odżywczy balsam do ciała Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią, saszetka zapachowa do szafy o zapachu żelu Dove Pistacja i Magnolia. Najpierw zdecydowałam się, że wypróbuje sam żel pod prysznic. Jestem młodą mamą i nie zawsze mam czas aby skorzystać z balsamu po kąpieli, więc staram się szukać produktów, które już pod prysznicem nawilżą moją suchą skórę. Byłam bardzo ciekawa czy otrzymany żel z serii Dove Purely Pampering faktycznie ma właściwości nawilżające. Przy mojej suchej skórze zazwyczaj odczuwam duży dyskomfort po umyciu jej żelem -jest nieprzyjemna w dotyku, szorstka. Żel pod prysznic Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią bardzo mile mnie zaskoczył. Skóra był nawilżona, gładka bez użycia balsamu. Zapach delikatny, przyjemny dla zmysłów, utrzymujący się dość długo. Gdy budziłam się rano czułam jak moje ciało jest jeszcze otulone zapachem pistacji i magnolii. Kolejny raz użyłam również balsamu do ciała Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią. Skóra była miękka, nawilżona, bardzo przyjemna w dotyku, ładnie pachnąca. Balsam dobrze się rozprowadzał i wchłaniał w skórę. Otrzymałam również saszetkę zapachową, która wypełnia przyjemnym zapachem moją torebkę.
 
reklama
Niedawno odwiedził mnie kurier dostarczając mi paczuszkę ;)
torba.jpg

Jak widać była to paczuszka z Dove, która w środku zawierała:


  • [*=center] Żel pod prysznic Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią

    [*=center] Odżywczy balsam do ciała Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią
    [*=center] i dodatkowo saszetka zapachowa do szafy o zapachu żelu Dove Pistacja i Magnolia

Po otworzeniu nie mogłam doczekać się aż wypróbuję tych kosmetyków, kiedy już to się stało wnikliwie wszystkiemu się przypatrzyłam, a teraz dzielę się swoimi doświadczeniami. :)

Żel pod prysznic Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią

OPAKOWANIE:

OPAKOWANIE ZEL.jpg
Już na sam początek widzimy na opakowaniu fajną dla oka naklejkę, subtelne kolory - przedstawiające zapach kosmetyku, opakowanie jest bardzo poręczne i praktyczne.

WYDOBYCIE KOSMETYKU

wydobycie produktu zel.jpg
Żel wydobywany jest poprzez niewielki otwór, jednak pomimo jego niewielkich rozmiarów jest bardzo praktyczny i pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości produktu.

KONSYSTENCJA

555.jpg
Konsystencja żelu jest kremowa, nie jest lejąca.

3333.jpg
Na ciele bardzo łatwo się rozprowadza.

MOJA OGÓLNA OPINIA
Żel pod prysznic Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią to idealne połączenie pistacji oraz magnolii, a zarazem bardzo ciekawa kompozycja, która niewątpliwie kusi. Ma doskonałą kremową konsystencję, która bardzo łatwo się rozprowadza. Żel po użyciu pozostawia na ciele piękny zapach, w miarę trwały jak na żele, co było bardzo miłym zaskoczeniem. Po zastosowaniu tego żelu skóra jest niewątpliwie gładka, miękka i nawilżona. Już po pierwszym użyciu żel ten stał się jednym z ulubionych i na pewno będę do niego wracać częściej. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył pod każdym względem.

PLUSY:
+ opakowanie
+ zapach
+ skóra jest miękka, nawilżona, odżywiona
+ konsystencja

MINUSY:
brak


OCENA: 5/5

Odżywczy balsam do ciała Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią

OPAKOWANIE:

OPAKOWANIE.jpg
Podobnie jak żel, balsam ma bardzo praktyczne opakowanie z miłym dla oka wyglądem.

WYDOBYCIE KOSMETYKU
wydobycie balsam.jpg

Balsam wydobywany jest poprzez niewielki otwór, jednak pomimo jego niewielkich rozmiarów jest bardzo praktyczny i pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości produktu.


KONSYSTENCJA

KONSYSTENCJA.jpg

Balsam ma kremową konsystencję.

na rece 1 balsam.jpg
Balsam na ciele roprowadza się bardzo łatwo. Nie pozostawia żadnych klejących pozostałości, bardzo dobrze się wchłania.

MOJA OGÓLNA OPINIA:
Balsam do ciała Dove Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią to idealne połączenie pistacji oraz magnolii, a zarazem bardzo ciekawa kompozycja, która niewątpliwie kusi. Ma doskonałą kremową konsystencję, która bardzo łatwo się rozprowadza. Balsam po użyciu pozostawia na ciele piękny zapach,który utrzymuje się na ciele bardzo długo. Osoby, które widziały mnie po użyciu przeze mnie tego balsamu pytały co tak ładnie pachnie :). Po zastosowaniu tego balsamu skóra jest niewątpliwie gładka, miękka i nawilżona. Balsam nie pozostawia żadnych tłustych pozostałości, skóra się nie klei. Balsam ten stał się jednym z ulubionych i będę do niego często wracać, bo naprawdę jest wart ceny. Jego zapach jest przepiękny i jescze raz powtórzę - dłuuuugo utrzymuje się na ciele! :) Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

PLUSY:
+ zapach utrzymuje się na ciele przez długi czas
+ skóra jest nawilżona, gładka
+ opakowanie
+ konsystencja

MINUSY:
brak

OCENA: 5/5

saszetka zapachowa do szafy o zapachu żelu Dove Pistacja i Magnolia

saszetkaaaa.jpg

Saszetka była bardzo miłym dodatkiem do reszty kosmetyków, po włożeniu do szafy nadała wnętrzu niesamowity zapach, aż załuję, że nie ma takiego odświeżacza do powietrza oraz, że nie mogę kupić drugiej takiej..

OCENA: 5/5

Na koniec chciałabym serdecznie podziękować, że mogłam przetestować kosmetyki Dove, jestem z tego faktu bardzo zadowolona i szczęśliwa, że znalazłam nowych ulubieńców :)
Jeszcze raz bardzo dziękuję i zachęcam wszystkich, którzy wahają się w wyborze, warto kupić! :)
 

Załączniki

  • torba.jpg
    torba.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 585
  • OPAKOWANIE ZEL.jpg
    OPAKOWANIE ZEL.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 550
  • wydobycie produktu zel.jpg
    wydobycie produktu zel.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 585
  • 555.jpg
    555.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 537
  • 3333.jpg
    3333.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 592
  • OPAKOWANIE.jpg
    OPAKOWANIE.jpg
    39,2 KB · Wyświetleń: 544
  • wydobycie balsam.jpg
    wydobycie balsam.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 582
  • KONSYSTENCJA.jpg
    KONSYSTENCJA.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 528
  • na rece 1 balsam.jpg
    na rece 1 balsam.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 582
  • saszetkaaaa.jpg
    saszetkaaaa.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 561
Do góry