reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie na temat łóżeczka

Katerina1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2017
Postów
722
reklama
@Katerina1985 tez dlugo nad tym myslalam. W koncu zdecydowalam sie na zwykle lozeczko i to tanie, ale stabilne, by roczniak go tak szybko nie rozwalil. Taki dzieciak ma sile, a planuje, ze bedzie spalo w lozeczku a nie z nami w naszym lozku. Wolalam wiecej pieniedzy przeznaczyc na lepszy materac.
Wazne co ty planujesz z malenstwem. Czy bedzie spalo z wami? Jesli tak, to jak dlugo? Bo moze wcale nie potrzebujesz luzeczka?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
fajne są wszystkie dziecięce posciele, takie milusie, malusie i zazwyczaj mają bardzo słodkie wzory. Pamiętam jak kiedyś przyszła do mnie tak pościel i było w niej tyle elementów - i na kołderkę i na podusię i prześcieradło i miałam jeszcze dodatkowo tak ochraniacz na szczebelki łóżeczka
 
reklama
A co sadzicie o koszu mojzesza albo kolysce? Bardzo mi sie podobaja ale wiem ze dzieciatko dlugo w nim nie pospi. Podobaja mi sie takie na kolkach zebym mogla z sypialni przejechac np do kuchni ale czy jest sens wydawac dodatkowa kase na cos xo posluzy max do pol roku
 
Do góry