reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Opinie na temat żywienia dzieci 1-3 lat

Dołączył(a)
12 Kwiecień 2006
Postów
1
Witajcie:)
jestem mamą 1,5 rocznej Wiktorii i pisze pracę magisterską na temat żywienia dzieci od 1 do 3 lat w oparciu o ankietę. wypełnienie formularza zajmuje ok 2 min. czy ktoś pomoże??podawajcie e-maile na które bede mogła wysyłac ankite. bede wdzięczna za wypełnienie.
pozdrawiam Magda
 
reklama
reklama
Do góry