reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie o porodówkach Gniezno,Września ,Mogilno prośba o info

reklama
W małym szpitalu, przy małej ilości pacjentek, z wypoczętym personelem tez można mieć fachową i troskliwą opiekę ;)
Ale nawet przy najlepszych chęciach personelu nie przeskoczą niektórych rzeczy jak np. Brak odpowiedniego sprzętu, brak doświadczenia, brak oddziału 🤷‍♀️ poza tym nie byłabym pewna tego wypoczętego personelu bo dużo osób pracuje i w Słupcy i we Wrześni i jeszcze dorabia w placówkach prywatnych
 
Każdy ma swoją opinię podpartą własnymi doświadczeniami i ja ze szpitalem na Polnej nie mam najlepszych wspomnień, owszem w momencie zagrożenia ciąży oczywiście, że kierowałabym się właśnie tam, zresztą byłam w takiej sytuacji bo groził mi poród przedwczesny, na całe szczęście donosiłam ciąże do końca i nie musiałam jechać na Polną, gdzie mój cały poród trwał 3 h, nawet nie mam pewności czy udałoby mi się dojechać na czas :D mam kilka historii, trochę tam poleżałam, nie czułam się dobrze zaopiekowana a komfort matki jest równie ważny. To we Wrześni położne same z siebie przychodziły zapytać się czy wszystko dobrze i czy nie potrzebuję pomocy, na Polnej położną widziałam tylko rano jak mierzyła ciśnienie i na obchodzie. Wybór szpitala do porodu jest wyborem bardzo trudnym. Każdej z nas historia jest inna, różne sytuacje mogą się zdarzyć podczas porodu, niczego nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Ja mogę tylko wyrazić swoją opinię, że w 100% nie żałuję wyboru i każdej przyszłej mamie tego życzę :)
 
Tak ja też tylko wyrażam swoją opinię 😊 do życzeń jeszcze dorzucę oby żadna z nas nie musiała korzystać z tych sprzętów, doświadczeń lekarzy ani oddziałów dla noworodków 😊
 
Do góry