reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie o trójmiejskich przedszkolach

VegaVega

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Wrzesień 2008
Postów
274
Witam!
Mój synek ma 2 latka i z przyczyn zawodowych będę musiała dać go od czerwca do końca sierpnia do przedszkola ale w Pruszczu Gdańskim ( wtedy będzie miał już 2 l i 6 m-c.)
Może mogłybyście mi jakieś polecić?

Obecnie Bartek chodzi do przedszkola na os.Miłym na godziny ja jestem zadowolona.Jeśli ,któraś chciałaby się dowiedzieć czegoś więcej chętnie odpowiem.
 
reklama
Ja polecam Przedszkole Pod Modrzewiem w Gdyni na Obłużu (Dąbka 199a). Panie bardzo miłe, że tak powiem "normalne", synek jest od początku bardzo zadowolony i chętnie śmiga do przedszkola już drugi rok. Jest tam bardzo duży zielony plac do zabawy (i plac zabaw tez). Przedszkole jest na końcu ślepej uliczki, dzięki czemu jest tam naprawdę "cisza i spokój" i w ciepłe dni panie mogą otworzyć okna i nie ma hałasu i smrodu spalin a w salach jest świeże powietrze. I w ogóle i w szczególe polecam :)
 
Witam:)

Zdecydowanie mogę polecić Ci przedszkole "Jedyneczka" na ul. Kochanowskiego. To jak dla mnie najlepsze przedszkole w Pruszczu. Faktem jest, że nie wszystkich przedszkolach byłam, ale to wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Moje obserwacje nie są powierzchowne bo w przedszkolach spędzam dużo czasu.
To przedszkole ma wykwalifikowaną kadrę, dużo zajęć dodatkowych, warunki w przedszkolu są bardzo fajne i jest na miejscu kuchnia (w wielu placówkach mają kateringi które są często totalną porażką). Pani dyrektor jest także bardzo kompetentną osobą i oddaną pracy więc Twojemu dzieciaczkowi krzywda by się tam nie działa.
 
Ja polecam Przedszkole Pod Modrzewiem w Gdyni na Obłużu (Dąbka 199a). Panie bardzo miłe, że tak powiem "normalne", synek jest od początku bardzo zadowolony i chętnie śmiga do przedszkola już drugi rok. Jest tam bardzo duży zielony plac do zabawy (i plac zabaw tez). Przedszkole jest na końcu ślepej uliczki, dzięki czemu jest tam naprawdę "cisza i spokój" i w ciepłe dni panie mogą otworzyć okna i nie ma hałasu i smrodu spalin a w salach jest świeże powietrze. I w ogóle i w szczególe polecam :)
Ja mam inne zdanie na temat przedszkola Pod Modrzewiem. Dobro dziecka na pewno nie jest tam stawiane na pierwszym miejscu. Panie mówią to co rodzic chce usłyszeć, np, że dziecko tak chętnie bierze w czymś udział. Potem się okazuje, że było zmuszone i boi się panicznie pójść następnego dnia do przedszkola..... a Pani zachwala jaka to wspaniałą byłą zabawa ..... szkoda tylko , że moje dziecko miało inne zdanie na ten temat. Przecież te dzieci są za małe, żeby je zmuszać do przedstawień lub wyścigów ...... Szkoda gadać ....
 
My chodzimy do prywatnego Te Vizja w tym roku bo ma bardzo dużo zajęć artystycznych językowych i sportowych dlatego moim zdaniem warto szukać placówki która dobrze planuje i organizuje czas
 
Do góry