reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, recenzje - co teraz możemy polecić a co odradzić..

reklama
Dziewczyny a ma ktoras nosidelko jakies? Ja sie zastanawiam nad zakupem, ale nie mam pojecia jakie powinno byc, co miec. Doradzicie cos?
 
Ja nie polecam pampersów,nie wiem może w PL są lepszej jakości,u nas cienkie i zwijają się w kroku:(Stosuję huggiesy i jest ok. Polecam sudocrem do pupy,jest niezastapiony-warunek:cienka warstwa.
Stanowczo odradzam kosmetyki johnsons-mały dostał po nich mega uczulenie i łuszczenie się skóry.Obecnie stosujemy Mustela bebe płyn do kąpieli i mycia włosków i jest ok:)
 
Mimi jak czytalam ze johnsons uczula i polozna mnie pytala czy przypadkiem tego nie kupilam:tak:
MADZIA u nas tez pampersy z bieronki sie sprawdzaja;-)
Polecam rowniez emoilium olejek o kapieli, dziala rewelacyjnie maly mial przesuszona skore przez przenoszenie i po 2 kapielach widze duza poprawe, dziala jak oliatum soft ale jest tanszy kosztuje 30 zl:tak:
 
A ja zdecydowanie polecam nakładki na sutki z Baby ono, ja mam rozmiar M, są super mieciutkie, połozne tez mówiły w szpitalu, że te są bardzo dobre, bo nie sa sztywne... mała je akceptuje, no nie ma wyjścia, bo inaczej sutki by tego nie wytrzymały:)

Też kupiłam oilatum, ale taki normalny, nie soft...chyba tez może być? w aptece mówiła, że może..
 
Mimi ma 200ml naprawde polecam;-)
Dodi moze byc ja mialam kupic ale ten eliatum dziala tak samo a kosztuje 30 zl, zawsze to pare groszy w kieszeni;-)
 
reklama
Ja też kąpię małego w Emolium, i do tego jeszcze natłuszam go Emolium emulsją do natłuszczania, czy jakoś tak. Jedyny minus to to, że jest to drogie. Nie pamiętam ceny, ale na pewno powyżej 30-35zł.
 
Do góry