reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, recenzje - co teraz możemy polecić a co odradzić..

Ja zamiast oilatum używam do kapieli zwykłej parafiny.Kosztuje w aptece ok 3 zł i daje taki sam efekt jak. Michałkowi na nogach skóra wręcz sie łuszczyła ,a teraz jest śliczna i milutka. Jest tylko jeden minus trudno ją zmyć z wanienki. Ale za taką cene i tak polecam!
 
reklama
Odradzam wkladki laktacyjne do stanika johnsons-przyklejaja sie do sutków. Odklejanie ich od obolalych sutkow to jakas masakra!
 
Dziewczyny mogę Wam polecić na odparzenia fiolet gencjany. Szymek miał już popękaną skórkę w pachwinach i żadne kremy, sudocremy i inne nie pomogły, a wczoraj posmarowaliśmy fioletem i dzisiaj jak ręką odjął. Tanie i skuteczne.
 
Mamom, które karmią lub dokarmiają maleństwa mlekiem modyfikowanym polecam wodę Humana, nie trzeba jej gotować do sporządzenia mieszanki i można przechowywać w lodówce 48 h po otwarciu, jest dość droga, kosztuje 6,90zł za 1,5 litra, mi tata kupuje w Niemczech, wychodzi taniej.

Któraś z Was pytała o nosidełko, z czystym sumieniem mogę polecić BABYBJORN Baby Carrier Synergy, wygodne i wcale nie odczuwa się ciężaru maluszka, jak dla mnie rewelacyjny produkt, chusty bym się nie odważyła wiązać, tutaj wszystko jest stabilne i wyposażone w porządne zabezpieczenia.

Jeśli chodzi o laktator, u mnie w nawale sprawdził się Medela, ten ręczny.

Co do pielęgnacji maluszka, polecam całą serię kosmetyków Mustela.

A pieluszki u nas sprawdzają się happy Bella.
 
Psotka potwierdzam Mustela super sprawa,nam pomógł płyn do kąpieli z szamponem po alergii jaką mały dostał na johnsona.Niestety Mustela jest droga ale wydajna moim zdaniem :)
 
Za Psotą potwierdzam- happy bella małej nie odparzają pupy. Przetestowałam Pampers premium care- siateczka z kupka przyklejała sie do pupki i zasychała az trudno było odkleic, natomiast huggies newborn sztywnawe i przede wszystkim juz po dwóch założeniach czerwone otarcia:(
 
Ostatnia edycja:
Mimi, Słońce, ja kupuję wszystko na allegro u użytkownika apteka-radix-pl ma wszystko znacznie tańsze, niż w Super-Pharm. Wiem, że Ty możesz mieć utrudnione zakupy przez allegro ze względu na miejsce zamieszkania, ale może innym dziewczynom się ta informacja przyda:)

Aaaa i miałam wam polecić monitor oddechu z nianią elektroniczną AngelCare AC401, dzięki niemu udaje mi się chociaż na chwilkę w spokoju zmrużyć oczy.
 
reklama
Angel Care mam w opcji bez niani ale i tak mega pomaga:) W nocy jak spokojnie mała zasypia po jedzeniu to tylko patrzę czy monitorek miga i czy mała przykryta i mogę kolejne 3 h przespać az do momentu gdy zapłacze.
 
Do góry