reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinie, recenzje - co teraz możemy polecić a co odradzić..

ja równiez odradzam chusteczki CLEANIC dzidziuś. Synek ma po nich czerwoną pupkę. Wcześniej miałam pampers sensitive i były ok. Położna doradziła mi aby przemywać pupę wodą i płatkami kosmetycznymi i też jest dobrze ale chyba wrócę do pampers sensitive bo cenowo te płątki wychodzą podobnie jak nawilżane chusteczki a jak nie miał na nie uczulenia to po co kombinować.
 
reklama
Witajcie !moja figura po porodzie pozostawia wiele do zyczenia najgorzej brzuch i uda ,ale brzuch to najgorzej mam obwisly brzucho moze nie tak strasznie a jednak ,narazie niemam za wiele czasu na cwiczenia wiec dzis zakupila majtki wyszczuplajace ,narazie bende nosic bo niechce straszyc ludzi na ulicy:-Dsmiechem zartem ale mi do smiechu nie jest powrot do formy bendzie trudniejszy niz myslalam ,wiem ze te majtki raczej malo tu pomoga ale naraxzie to musi starczyc,a jaka wy macie opinie na temat takiej bielizny ,jak radzicie sobie z powrotem do formy?
 
Ja narazie podchodze z dystansem do mojej figury. Tez mi jeszcze daleko do figury z przed ciazy (czy to w ogole mozliwe ze bede jeszcze kiedys wygladac tak jak 10 miesiecy temu?!), ale tlumacze sobie ze przeciez minelo dopiero 1,5 miesiaca! Wiwc ma nadzieje, ze z czasem wszystko samo wroci do normy:) Jedyne co mam w planach to zakup karnetu na basen (tak zeby nie bylo ze nie zrobilam nic zeby pomoc organizmowi wrocic do formy z przed ciazy:p)
 
ja już wróciłam do wagi przedporodowej, co oznacza, że zostało mi do zrzucenia jeszcze jakieś 3 kg do normalnej wagi.... brzuch się wchłania powoli, ale ćwiczenia robię codziennie lub co drugi dzień w zależności od ilości sprzątania czy prasowania.... dobrze, że mam jeszcze kilka ciuchów roz. 40, bo inaczej nie miałabym w czym chodzić.... :(
 
Kupiłam na wypróbowanie pampersy premium... I się normalnie wściekłam, bo są tragiczne. Nie wiem, może je źle zakładam za każdym razem (ze zwykłymi nie ma tego problemu) bo za każdym razem mały ma zasikane ciuszki. Na pewno nie jest to wina rozmiaru, bo taki sam rozmiar mam zwykłe pampersy, więc cholera wie o co chodzi.

Powiedziałam sobie nigdy więcej dla tych pampersów.
 
a Mateusz własnie po premium odparzył sobie pupę.... dla nas zdecydowanie lepsze są Bella Happy i Rossmanowe - zostały mi jeszcze do wypróbowzania lidlowe i biedronkowe.... no i pupę myję po prostu wodą z mydłem - chusteczki jedynie na spacerach.....
 
Premium, to sa te w bialym opakowaniu? Ja ich uzywam od samego poczatku i jestem nimi zachwycona. Raz mi zabraklo i kupilismy zwykle, jeszcze tego samego dnia po zmianie Mloda miala oszczypana pupe.

Tak, te w białym.
Co do pupy Filipa to mam o tyle dobrze, że wszystko mu pasuje jak na razie.
 
reklama
Balkan my uzywamy biedronkowych i nam pasuja, wlasnie czytalam o rossmanowych opinie duzo mam sobie chwali, tez planuje wyprobowac:tak:
 
Do góry