reklama

Opisy naszych porodów

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym' rozpoczęty przez Thien, 27 Październik 2008.

1. Thien

Thien Aktywna w BB

Jutro idę pierwszy raz. Trochę śmiesznie trochę strasznie :-)
    Podobno spotkanie trwa 2,5 godziny. A wy chodzicie już? Podpowiecie co mam ze sobą zabrać?

2. elunia r.

elunia r. Fanka BB :)

a ja od 07.11 zacznę chodzić do SR co ze sobą zabrać chyba najlepiej kartę ciąży i głowę otwartą na nowości...ja tak się nastawiam na miłe spotkania które uzupełnią moje wiadomości:)

3. reklama
  4. Martussa82

Martussa82 Hankowa Matka-Wariatka :)

My zaczynamy 5 listopada- muszę jeszcze potwierdzić że będziemy, to wtedy dowiem się, co mam ze sobą wziąć... oprócz $$, bo niestety w klinice, gdzie rodzimy szkoła jest płatna 200 zl za 4 spotkania:baffled: ale pocieszam się, że poznam położne, oswoję się z kliniką i nie będę się czuć niepewnie w lutym... szczegóły opiszę za tydzień :-):-)

5. Thien

Thien Aktywna w BB

Byłam. Rewelacja. Prowadząca to przemiła gawędziara, która ma 4 własnych małych szkarbów i podaje masę życiowych rad.
    Porada dla warszawianek, zabrać ksero dowodu i zaświadczenie od lekarza że można ćwiczyć.
    Zabrać wodę, wygodne ubranie i męża (osobę towarzyszącą).

6. Mamma84

Mamma84 Aktywna w BB

Bardzo długie macie zajęcia ze szkoły rodzenia w Warszawie. U mnie w mieście zajęcia trwają najwyżej półtorej godziny (jeżeli są ćwiczenia, bo ćwiczymy same, bez mężów, mężowie dopiero z nami oddychanie ćwiczą)

7. larkaa

larkaa Fanka BB :)

Ja zaczynam zajęcia 3 listopada, będą odbywać się 2 razy w tygodniu po 3 godzinki przez półtora miesiąca :)

8. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

larkaa - gdzie będziesz chodzić na te zajęcia i ile one kosztuja???

9. larkaa

W poniedziałki na pl. Dominikańskim 6, a w piątki na sali gimnastycznej na placu Teatralnym, za 1 osobę 75 zł, a za 2 - 100 zł. Zajęcia są organizowane przez Preeti Agrawal (nie wiew czy o niej słyszałaś - jest popularna we Wrocławiu), polecane przez moje znajome, które ukończyły ten kurs.

Tutaj :)

http://www.szkolarodzenia.wroclaw.pl

Ostatnia edycja: 29 Październik 2008
  10. reklama
  11. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

dzieki a mam jeszcze jedno pytania jaki jest koszt tych zajęć????

12. larkaa

napisałam wyżej :D

Poleć forum