reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opisy naszych porodów

Thien

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2008
Postów
58
Miasto
Warszawa
Jutro idę pierwszy raz. Trochę śmiesznie trochę strasznie :-)
Podobno spotkanie trwa 2,5 godziny. A wy chodzicie już? Podpowiecie co mam ze sobą zabrać?
 
reklama
a ja od 07.11 zacznę chodzić do SR co ze sobą zabrać chyba najlepiej kartę ciąży i głowę otwartą na nowości...ja tak się nastawiam na miłe spotkania które uzupełnią moje wiadomości:)
 
My zaczynamy 5 listopada- muszę jeszcze potwierdzić że będziemy, to wtedy dowiem się, co mam ze sobą wziąć... oprócz $$, bo niestety w klinice, gdzie rodzimy szkoła jest płatna 200 zl za 4 spotkania:baffled: ale pocieszam się, że poznam położne, oswoję się z kliniką i nie będę się czuć niepewnie w lutym... szczegóły opiszę za tydzień :-):-)
 
Byłam. Rewelacja. Prowadząca to przemiła gawędziara, która ma 4 własnych małych szkarbów i podaje masę życiowych rad.
Porada dla warszawianek, zabrać ksero dowodu i zaświadczenie od lekarza że można ćwiczyć.
Zabrać wodę, wygodne ubranie i męża (osobę towarzyszącą).
 
Bardzo długie macie zajęcia ze szkoły rodzenia w Warszawie. U mnie w mieście zajęcia trwają najwyżej półtorej godziny (jeżeli są ćwiczenia, bo ćwiczymy same, bez mężów, mężowie dopiero z nami oddychanie ćwiczą)
 
Ja zaczynam zajęcia 3 listopada, będą odbywać się 2 razy w tygodniu po 3 godzinki przez półtora miesiąca :)
 
W poniedziałki na pl. Dominikańskim 6, a w piątki na sali gimnastycznej na placu Teatralnym, za 1 osobę 75 zł, a za 2 - 100 zł. Zajęcia są organizowane przez Preeti Agrawal (nie wiew czy o niej słyszałaś - jest popularna we Wrocławiu), polecane przez moje znajome, które ukończyły ten kurs.

Tutaj :)

http://www.szkolarodzenia.wroclaw.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry