reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opoid w ciązy

Dołączył(a)
22 Luty 2023
Postów
2
Czy któraś z mam miała do czynienia z trmadolem w ciąży? Pytam bo od lat leczę się na bóle kręgosłupa leki + rehabilitacja. Jestem w 25 tyg ciąży i niestety, ale ból staje się już nie do zniesienia. Lekarz mówi, że na tym etapie ciąży małe dawki nie powinny zaszkodzić, ale wolałabym wiedzieć czy ktoś stosował.
 
reklama
Czy któraś z mam miała do czynienia z trmadolem w ciąży? Pytam bo od lat leczę się na bóle kręgosłupa leki + rehabilitacja. Jestem w 25 tyg ciąży i niestety, ale ból staje się już nie do zniesienia. Lekarz mówi, że na tym etapie ciąży małe dawki nie powinny zaszkodzić, ale wolałabym wiedzieć czy ktoś stosował.
A ten lek czasem nie uzależnia? Chodzi o tramadol ?
 
Tramadol przenika przez lozysko. Jesli musi byc przeprowadzona kuracja to powinny byc to jak najmniejsze dawki i jak najkrotszy czas stosowania. Lekarz, zalecajacy lek, zna twoja ciaze, ciebie i jesli jest koniecznosc to poleci ci zastosowanie tego leku. Jesli stosuje sie go przez dluzszy czas w ciazy to dziecko w brzuchu moze byc uzaleznione i urodzic sie z zespolem odstawiennym
 
Do góry