reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opolanki, Opolszczanki - lista

reklama
Hej dziewczyny chetnie do was dolacze,bo najbardziej brakuje mi opolskich klimatow.Mam 32 lata od 11 lat mieszkam w Niemczech.(przez przypadek)Ale czuje sie 100 procentowa opolanka.Mam 3 synow i kolejny brzuszek mi rosnie(a meza tez posiadam)Mieszkalam na chabrach,a potem na zwm-ie.I tam tez regularnie jezdze.
 
Witaj Karolina :-)

na suwaczkach widze ze masz blizniaki :-) fajnie :-) a teraz wiadomo czy solistka bedzie czy moze dwie baletnice??? bo teraz chyba kolej na dziewuszke ;-)

zapraszam na Ploteczki ;-)
 
hej! też chętnie się przedstawię: Ania, lat 26, mieszkam z mężemi i synem Grzesiem (4 m-ce) 20 km od Opola.mam nadziej, że znajdę tu odpowiedzi na nurtujace mnie pytania :) pozdrawiam!
 
reklama
Do góry