reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opolanki, Opolszczanki - lista

Cześć,
dziewczyny ja już mam na koncie 3 ginków i jakoś nie mogę trafić na takiego co by mi odpowiadał w 100%
3 pierwsze wizyty zaliczyłam u dr Bilskiego
2 kolejne u dr Rachwalskiego
ostatnią u dr Jakimów
Dziewczyny poradźcie, którego byście poleciły? Wiecie może czy któryś z nich jest również dobrym położnikiem? Czy w Opolu jest tylko jeden szpital gdzie można rodzić? - będę wdzięczna za info
 
reklama
Kerry,
polecam dla rodzinki z dzieciaczkami piękny i jednocześnie daleki od cywilizacji Tylicz. Jest blisko Krynicy 10km a w sezonie narciarskim nie ma takich tłumów; a i na narty jest gdzie wyskoczyć.
Lekkie spady idealne górki dla uczących się jeździć maluchów i początkujących starszych :)
Poza tym ludzie bbbbbbbb sympatyczni.
Gdybyś miała jakieś pytania przesyłam maila an.walczak@interia.pl
 
Cześć,
dziewczyny ja już mam na koncie 3 ginków i jakoś nie mogę trafić na takiego co by mi odpowiadał w 100%
3 pierwsze wizyty zaliczyłam u dr Bilskiego
2 kolejne u dr Rachwalskiego
ostatnią u dr Jakimów
Dziewczyny poradźcie, którego byście poleciły? Wiecie może czy któryś z nich jest również dobrym położnikiem? Czy w Opolu jest tylko jeden szpital gdzie można rodzić? - będę wdzięczna zainfo
Podobnie jak ty bylam u dwóch pierwszych,których wymieniłaś, ciążę prowadził mi Bilski, średnio jestem zadowolona, b o wszystkim msiałam mu przypominać, no ale zawsze wyczerpująco odpowiadał na moje liczne pytania.Jakimowa znam z opowieści, chyba najlepszy z nich ale też przereklamowany. Natomiast spotkałam się z licznymi i tylko pozytywnymi opiniami o pani żwirskiej-Lembrych, przyjmuje tam gdzie Bilski na Mickiewicza(ja mialam 2 minuty piechotką).Pozdrawiam.PS Dzięki za info, a jakieś konkretne namiary na kwatery miałabyć?
 
No i ja dopisuję się do listy mamusiek opolskich.
Wprawdzie mieszkam w Kietrzu nie w opolu ale opolszczyzna to opolszczyzna.

wiec tak
mam na imię Elwira.
mam córeczkę Zuzannę która urodziła się 28 czerwca 2006 roku w 36 tygodniu przez cc.Mierzyła wtedy 54 cm i ważyła 3kg.
Stan rodziny to mąż i póki co dziecko,ale w przyszłym miesiącu będzie też i piesek :-p
Hmmm...co by tu jeszcze napisać...
Acha...mam 22 lata(póki co:-p) i kiedyś w(mam nadzieję niedalekiej) przyszłości postaramy się o rodzeństwo dla córeczki,ale póki co nie mamy na to funduszy :-(
 
witam.mam na imię Karolina i mam 27 lat.jestem mamą Antosia.synuś ma 5 miesięcy.ja siedzę w domku na urlopie wychowawczym.nie wiem co jeszcze mogłabym napisać o sobie ale o Tośku mogłabym dużo:biggrin2:
 
moją ciąże prowadził doktor Tomala i jestem zadowolona.poleciła mi go koleżanka.miałam usg co miesiąc a czułam się spokojniejsza jak widziałam moją dzidzię.szczególnie na początku,zanim poczułam ruchy.do Tomali głównie przychodzą babki w ciąży.przyjmuje na rogu Kołłątaja i 1-go Maja.a doktor Rachwalski robił mi cesarkę.no i słyszałam że jest specjalistą od czytania usg.poza tym pracuje w szpitalu położniczym(jest tylko jeden w Opolu).
 
Jakoś trzeba rozkręcić nasz OPOLSKI wątek !!!

Ja mogę założyć temacik dotyczący naszych OPOLSKICH dzieciaczków !
 
reklama
Do góry