reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opolanki, Opolszczanki - lista

Witam serdecznie wszystkie Mamy i przyszłe Mamy
z Opolszczyzny!!! :-)

Mam na imię Agnieszka i mieszkam w Nysie. W kwietniu skończę 26 lat, wtedy też ma przyjść na świat moje pierwsze maleństwo. Z USG wynika, że będzie to dziewczynka, tak jak to sobie wymarzyliśmy, Anna Jolanta :)
Na codzień studiuję i pracuję, jestem pielęgniarką.
Obecnie jednak muszę leżeć, gdyż moja kruszynka spieszy się na świat, a to dopiero 31tc.
Wszystko przewrócone do góry nogami, bo mamy w mieszkaniu remont i zastanawiamy się kto będzie pierwszy - my z przeprowadzką, czy Ania;-)

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej. Ja też z opolskiego. Jestem z małej miejscowości Kietrz koło Głubczyc. Mam 27 lat (prawie), córkę Lenę, która ma rok i 2 miesiące i w brzuszku druga córcię, która na świat planowo ma przyjść 29 sierpnia. W Opolu studiowałam sobie 5 lat zaocznie.
 
Ja również witam cieplutko wszystkie opolanki.
Na imię mam Agnieszka, 28 lat, niecały rok temu zostałam żonką a lada dzień zostanę mamusią:-). Obecnie przebywam w UK, ale z Opolem jestem całym sercem:tak:. To co przyjmiecie mnie??:rofl2:
Pozdrowienia!
 
Joanna lat 31, jak widac w podpisie mama wesołej 4reczki :)
Mieszkamy z Zdzieszowicach :)A ogólnie pochodzę z Krakowa :)
 
Ja też do Was dołączę:)
Mam na imie Kasia i mieszkam w Opolu.
Dopiero dowiedziałam sie, że jestem w ciąży:) Pierwszy teścik zrobiłam w piątek, wczoraj drugi i dzisiaj również:)
 
Kejcik ;-)
Gratuluje i zapraszam na ploteczki ;-) tam sobie zwykle siedzimy i plotkujemy naj najete :-):-D:tak:;-)
 
reklama
no to i ja sie powitam ;-) z wami:)
mam na imie Emilia i mam 20 latek no niedlugo 21 :-p jestem z opola w ktorym mieszkam od niedawna bo od roku jakos tak bedzie ;-) niedawno wzielam slub i wczesniej staralismy sie o bobaska 4 miesiace i sie udalo w koncu :-)w tym roku zaczynam drugie podejscie na studia bo ostatnia ekonomia poprostu mnie odrzucilateraz natomiast zaczynam pedagogike mysle ze bedzie o wiele przyjemniej ;-) pozdrawiam wszystkie przyszle i juz terazniejsze mamusie :-)
 
Do góry