reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opowieści z porodówek - czyli na wieczną pamiątkę

reklama
Jezuuu, włosy mi się zjeżyły jak to przeczytałam...... Dziewczyny, może któraś opisze jakiś miły poród?? bo ja chyba już niedługo na zawał padnę czekając....
 
ja też się zbieram żeby opisać swoją historię, ale zawsze jest coś do zrobienia. W książeczce zdrowia mam wpisane że poród trwał 5h, czyli od początku skurczów I fazy (4,5h) i II faza (30min) więc dosyć szybko myślę
 
moj pierwszy trwal 2 godziny 30 minut... ile bym dala zeby ten drugi tez tak wygladal !

jak czytam te opowiesci to podobnie jak michalina mam gesia skorke ze strachu !: (
 
Aż z ciekawości sprawdziłam w książeczce ile mój poród trwał ... 1 okres 3h 35 min i 2 okres 1h 15 min ha ha ha nie wiem jak one to liczyły ? parłam od 1:30 do 3:50 ( urodził się synuś )a od 18 leżałam , skakałam itp i ok 19:30 miałam jakieś 8 - 9 cm ( m wrócił z pracy ) jaj dla mnie to minimum 9 h a nie 4h i 50 min ... w tym jakieś 4 -5 horrrorrrr z powodu bóli krzyżowych , i szycie też było koszmarne !
 
Michalina, głowa do góry !!! u mnie co prawda 2 x wywoływanie, więc skurcze były bolesne (za pierwszym razem chooooolernie bolesne), ale od podłączenia oxy obydwa porody trwały po ok. 3 godz., w tym parte 10 min-15 min :tak: bez nacięcia, więc i bez szycia ...
podobnie jak Aneczka, mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie, albo nawet lżej :-D
 
JoL no ja wlasnie tez mialam z oksytocyna...i od podania oksytocyny po 2 godzinach poczulam pierwsze skurcze a po 2 godzinach i 30minutach urodzilam;) parlam moze 10-15 minut. podobnie jak Ty...
 
reklama
Do góry