reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźniająca się miesiączka

reklama
Ogólnie 8 ... miesiączkę powinnam dostać w tamta środę . Równo 15 dni po stosunku jestem ....

8 dpo i miesiączkę mialas dostać tydzień temu? Chyba coś pomyliłaś. Jesli jesteś 8dpo to zupełnie możliwe ze testy mogą być negatywne, do zagnieżdżenia może dojść do 12 dnia po owulacji (nie po stosunku).
 
Czy wieś kiedy miałaś owulacje? Jeśli jesteś po
Stosunku 15 dni a okres miał być 3 marca to raczej w dni płodne nie trafiłaś. Chyba, ze wiesz ze owu się przesunęła, ale wówczas i termin @ się przesunął.
Nie wiem kiedy miałam owulacje bo tego nie śledzę. Czuje się bardzo przedmiesiączkowo od paru dni ... jakby za chwile miała przyjść
 
reklama
Do góry