reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźniająca się miesiączka

reklama
Ja nie widzę, ale może jestem ślepa
emoji16.png
lubię widzieć konkretne krechy bez domysłu, bez doszukiwania się. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości najlepiej zrobić betę, która nie pozostawi złudzeń.
Ja nie widzę, ale może jestem ślepa
emoji16.png
lubię widzieć konkretne krechy bez domysłu,
I co, i co? Jak tam sytuacja? [emoji3526]
Oczywiście wolnego nie dostałam , tak samo jak miesiączki ... w poniedziałek jade ostatecznie na betę .... już nawet mam krostki na brodzie tak jak przed @ a nadal nic :(
 
Ja przed @ tez jestem jak balon, wina proga, nie przejmuj się. Mi się kiedyś owu przesunęła z 16dc na 23dc i @ przyszedł zgodnie z tym aż tydzień później. Jakbym nie wiedziała, ze owu była później to bym świrowała [emoji6]
No właśnie zwalam na zapalenie oskrzeli , stres w pracy i mnóstwo innych czynników takich jak przesilenie wiosennie . A kurczę 9 dni spóźnienia . W poniedziałek się wszystko rozstrzygnie . Dam znać na pewno !:)
 
No właśnie zwalam na zapalenie oskrzeli , stres w pracy i mnóstwo innych czynników takich jak przesilenie wiosennie . A kurczę 9 dni spóźnienia . W poniedziałek się wszystko rozstrzygnie . Dam znać na pewno !:)

To już sporo. Jeśli to nie ciąża to mogą to być przyczyny o których wspomniałaś albo cykl bezowulacyjny, który może się zdarzyć każdej zdrowej kobiecie [emoji6]
 
reklama
Do góry