reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźniająca się miesiączka

Kamila.ka1991

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Marzec 2021
Postów
19
Hej . Mam taki problem , ze nadal nie dostałam miesiączki , a dziś mam 31 dzień cyklu . Cykle mam krótkie , ponieważ zazwyczaj trwają 26 dni . Ciąże raczej wykluczam, ponieważ stosunek odbyłam w 20 dniu cyklu - mniemam ze to były dni niepłodne. Byłam przeziębiona pare dni temu , czy to może opóźniać okres ? Ponadto ostatnio podczas wizyty w toalecie wyleciał ze mnie , przepraszam za wyrażenie - przezroczysta , galaretowata, zbita kulka śluzu . Delikatnie kłują mnie jajniki . Do ilu dni miesiączka może się spóźniać bez wizyty u gina ? Trochę się martwię, bo nie raz byłam przeziębiona i okres nigdy się nie spóźniał . W ogóle miesiączkę mam jak w zegarku ...
 
reklama
Organizm człowieka w tym przypadku kobiety nie funkcjonuje jak w zegarku, to ze była dobrej pory równi nie oznacza ze tak będzie zawsze. Wiele czynników może wpływać na opóźnienie tak jak wspomniane przeziębienie, stres, rozregulowanie hormonów itp
 
Hej . Mam taki problem , ze nadal nie dostałam miesiączki , a dziś mam 31 dzień cyklu . Cykle mam krótkie , ponieważ zazwyczaj trwają 26 dni . Ciąże raczej wykluczam, ponieważ stosunek odbyłam w 20 dniu cyklu - mniemam ze to były dni niepłodne. Byłam przeziębiona pare dni temu , czy to może opóźniać okres ? Ponadto ostatnio podczas wizyty w toalecie wyleciał ze mnie , przepraszam za wyrażenie - przezroczysta , galaretowata, zbita kulka śluzu . Delikatnie kłują mnie jajniki . Do ilu dni miesiączka może się spóźniać bez wizyty u gina ? Trochę się martwię, bo nie raz byłam przeziębiona i okres nigdy się nie spóźniał . W ogóle miesiączkę mam jak w zegarku ...
przeziębienie może opóźnić owulacje, w zasadzie owulacja może się opóźnić z różnych przyczyn, a opóźniona owulacja to i opóźniony okres.
 
przeziębienie może opóźnić owulacje, w zasadzie owulacja może się opóźnić z różnych przyczyn, a opóźniona owulacja to i opóźniony okres.
Właśnie myślałam ze jestem po owulacji , bo przeziębiłam się pare dni przed spodziewanym okresem . W sumie nie śledzę tak kiedy mam owulacje a kiedy nie .
 
reklama
Właśnie myślałam ze jestem po owulacji , bo przeziębiłam się pare dni przed spodziewanym okresem . W sumie nie śledzę tak kiedy mam owulacje a kiedy nie .

Ale owulacja może się przesunąć z różnych przyczyn, ot tak. Mi kiedyś się przesunęła o tydzień bez wyraźnej przyczyny [emoji2368]
Doczytałam ze nie robiłaś jeszcze testu (pisałaś ze ciąże raczej wykluczasz, założyłam ze zrobiłaś [emoji85]). Tak jak dziewczyny piszą - zrób test, bo może @ Ci się będzie spóźniać dłużej niż myślisz.
 
Do góry