reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźniona miesiączka, a test negatywny

reklama
Właśnie nigdy nie miałam nieregularnego okresu mimo podwyższonego TSH, a teraz nadal nie przyszła.. Biore 50, nie wiem czy to jest aż tak duża dawka, żeby mi się okres spóźniał :( Już 5 dzień..
 
Właśnie nigdy nie miałam nieregularnego okresu mimo podwyższonego TSH, a teraz nadal nie przyszła.. Biore 50, nie wiem czy to jest aż tak duża dawka, żeby mi się okres spóźniał :( Już 5 dzień..
Tak jak wspomniałam nigdy nie słyszałam żeby leki na tarczyce powodowały opóźnienie okresu. Bardziej bym stawiała ze wynik jest za wysoki i on ma prawo rozlegulowac cykle. Tak prawdę mówiąc to że nie miałaś tak nigdy nie oznacza że teraz nie możesz tak mieć. Może zrób betę hcg? Będziesz miała pewność czy jest ciąża czy nie. Albo idź do gin po tabletki na wywołanie luteina albo duphaston jak jesteś w ciąży to one jeszcze pomogą a jak nie będziesz w ciąży to wywołają ci miesiączkę a między 2-5dc porób badania hormonalne
 
Do góry