reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźniona owulacja?

Dołączył(a)
11 Marzec 2023
Postów
4
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum:)
Dzisiaj 27 dc (cykle 30-35). Mierze temperaturę i w tym cyklu nie było ani skoku ani śluzu, ani pozytywnego testu owu.
Tak naprawdę czekałam już na miesiączkę a dzisiaj w nocy obudziło mnie kłucie jajnika. Pomyślałam, ze to miesiączka. Zmierzona rano temperatura to 36,65 ( cały ten cykl w okolicach 36,30 max 35,45) i pojawił się śluz płodny.
Zrobiłam test owu i jest pozytywny. Dodam, ze byłam trochę podziebiona w święta. Czy mogła mi się przesunąć owu czy może test wychodzi tak przed miesiączka? Czy któraś z Was byla w takiej sytuacji?
Dołączam zdjęcie testu owu
68EFFA5A-601A-4F09-A3DB-CDFA5EB8ACAC.jpeg

68EFFA5A-601A-4F09-A3DB-CDFA5EB8ACAC.jpeg
 
reklama
Wiesz. Jeśli zdarzają się przypadki, że kobieta ma bliźniaki od 2 różnych ojców, to czemu nie mogłaby Ci się aż tyle przesunąć owu :D

Najleoiej za kilka dni zrób proga i sprawdź czy serio miałaś owulacje.
Nie mam możliwości iść na badania, mieszkam na wsi w Niemczech. Nie ma tu laboratorium na badania bez skierowania:)
W każdym razie mój wykres wyglada tak, najprawdopodobniej owulacja była właśnie tak spóźniona. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie :)
8E6B4056-A899-45E7-885F-567C29827F54.png
 
Do góry