reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźniona @, pozytywny test ciążowy i krwawienie..

Kreska jest, widoczna w rzeczywistości, jak pisałam:) niestety mam zbyt słaby aparat w tel by ją uchwycić;) zastanawiam się po prostu, czy może być tak, że i ten okres mi się miał spóźnić, jestem we wczesnej ciąży a krwawienie jest takie, jak u 35% ciężarnych krwawiących w terminie okresu 😊
Ale kobiety krwawienie implantacyjne jest przed pozytywnym testem a nie po. Skoro faktycznie jest to pozytywny to zrób betę. Jednak ja uważam, że na zdjęciu z filtrem jest kreska testowa, która zawsze tam jest. Bo na zwykłym teście nic kompletnie nie widzę. No prócz tego, że jest zalany.
 
reklama
Będzie okej, możesz iść spać.

Tak na dobrą sprawę to co Ci da to, że ktoś coś napisze w necie? Przecież jutro będziesz mieć wyniki czarno na białym. Wiesz ile się naczekasz na różne rzeczy w ciąży? Weź wyluzuj.
Wiem, przeżyłam już trzy ciąże:) ale chciałbym, jak każda z nas starających się, żeby się udało;)
 
Cześć wszystkim!
Od zawsze mam @ ok 35 dni. W trzy ciążę zachodziłam niedługo przed okresem, testy owulacyjne nigdy nie wykazały mi owulacji, a testy ciążowe były negatywne przez długi czas. Ostatnią miesiączkę miałam 9.12, spodziewałam się następnej około 13.01. 4 lub 5.01 miałam "przygodę" bez zabezpieczenia - przez złe wyliczenia myślałam, że okres będzie ok 9.01. okresu brak, w piątek 20.01 zrobiłam test, cienka delikatna kreska - pełnia szczęścia. Aż tu nagle dziś w nocy delikatne plamienie - ale jest to krew, jak bardzo skąpy okres. Jest jej bardzo mało. Jutro rano skoczę na betę, ale jak myślicie, jest szansa, że będzie ok?? ❤️❤️❤️❤️ Telefon mam fatalny, ale na żywo widać kreskę;)
Wyglada na cień cienia, czyli testową..
Jeśli okres miał być kilka dni temu to raczej kreska powinna być ciemna, jednak bez badania z krwi to tylko gdybanie.
 
Ale kobiety krwawienie implantacyjne jest przed pozytywnym testem a nie po. Skoro faktycznie jest to pozytywny to zrób betę. Jednak ja uważam, że na zdjęciu z filtrem jest kreska testowa, która zawsze tam jest. Bo na zwykłym teście nic kompletnie nie widzę. No prócz tego, że jest zalany.

Na drugim właśnie jest meeeeeeega słaba różowa kreska, ale tu potwierdzi wszystko beta.
 
Na drugim właśnie jest meeeeeeega słaba różowa kreska, ale tu potwierdzi wszystko beta.
Wpatruję się w ten test i ja tej kreski tam nie widzę 🤦🏻‍♀️ ale jeśli widzi ją więcej niż jedna osoba to kłócić się nie bede. I tutaj masz rację potwierdzi wszystko beta. Mój 1 test też był ledwo widoczny na zdjęciu. Trzymam kciuki autorko by beta była pozytywna!
 
reklama
Do góry