reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opóźniony rozwój mowy u 2.5 latka, a suplement eyeq

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Witam. Potrzebuję porady i dniu śnie suplementu eye q.
Dzisiaj neurolog zaleciła podawać synowi ten syrop, czy któraś z nam go stosowała?
Szxzerze mówiąc obawiam się takich wynalazków.
Jaki tak na prawdę ma wpływ na dziecko, jak wasze dzieci na to reagują.
 
reklama
Rozwiązanie
A ja odnośnie opóźnienia mowy, czy Twój synek coś mówi? Jakie jest to opóźnienie mowy.? Mój ma w październiku dwa latka i też mu słabo idzie, potrafi naśladować zwierzątka, powie niee, jak ze chce to powie mama, tata, coś tam po swojemu ale bardzo mało, super idzie mu układanie puzzli, szukanie rzeczy na obrazkach wszystko super rozumie.. Tylko ta mowa.. Ale nas logopeda chciał dopiero po 2latkach umówić..
Hej.
U mnie syn mówi tylko mama, tata.
Przed pandemią dostałam skierowanie do fonuarry, neurologa i konsultacja logopedyczna.
U foniatry syn nie dał sobie zbadać słuch, więc nas skierowali do CZD na ABR we śnie.
Neurolog stwierdziła, że faktycznie hesg opóźniony z mową.
Wszystko rozumie, tylko nie wie jak mówić.
Neurolog...
A ja odnośnie opóźnienia mowy, czy Twój synek coś mówi? Jakie jest to opóźnienie mowy.? Mój ma w październiku dwa latka i też mu słabo idzie, potrafi naśladować zwierzątka, powie niee, jak ze chce to powie mama, tata, coś tam po swojemu ale bardzo mało, super idzie mu układanie puzzli, szukanie rzeczy na obrazkach wszystko super rozumie.. Tylko ta mowa.. Ale nas logopeda chciał dopiero po 2latkach umówić..
 
reklama
A ja odnośnie opóźnienia mowy, czy Twój synek coś mówi? Jakie jest to opóźnienie mowy.? Mój ma w październiku dwa latka i też mu słabo idzie, potrafi naśladować zwierzątka, powie niee, jak ze chce to powie mama, tata, coś tam po swojemu ale bardzo mało, super idzie mu układanie puzzli, szukanie rzeczy na obrazkach wszystko super rozumie.. Tylko ta mowa.. Ale nas logopeda chciał dopiero po 2latkach umówić..
Mój synek zaczął więcej mówić dopiero jak skończył 3 lata. Wcześniej nie miał potrzeby nauki nowych słów. A do logopedy chodzimy odkąd miał 18 miesięcy. Usłyszałam, że niektóre dzieci tak mają. Czekam aż się rozgada w przedszkolu 😉
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie będę podważać stanowiska lekarza ale na opuźnienie mowy syrop??? a jaka diagnoza dokładnie, jakie jest podłoże opuźnienia mowy? na pewno neurologiczne? chłopcy często później zaczynają mówić niż dziewczynki więc to niekoniecznie może być problem rozwojowy, 2,5 latka to się jeszcze wszystko kształtuje, nie jestem fanką podawania takich magicznych syropków dzieciom, lepiej udać się do jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego bo jak widać lekarze tylko potrafią wypisywać receptę i po problemie
 
Do góry