reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

opróżnianie małych nosków - FRIDA

Frida- rewelacja super :) Gruszką nie da się tak dobrze czyścić i delikatnie. Używamy od samego początku.

Popieram!
 
reklama
Mam pytanie do mam, które używały Fridy i Sopelka, czy Sopelek jest równie dobry jak Frida? Nie mam doświadczenia, a Sopelek jest jednak sporo tańszy, a na pierwszy rzut oka wygląda tak samo.
 
W sumie ja uzywam tylko Fridy ale skoro porownywalas i nie ma zadanej roznicy... Filozofia dzialania tego mechanizmu nie jest wyszukana wiec mysle ze ten sopelek bedzie dzialal. Popatrz dobrze jaki ma otwor ten sopelek i jak jest zakonczony aby nie pograznial noska.
 
Dzięki dziewczyny za informacje :) Miałam z oczyszczaniem nosiaczka córki niezły problem :baffled: Jutro lecę kupić małej Fridę Zobaczymy jak to pójdzie :-p Na pewno napiszę co i jak :)
Pozdrawiamy
Marta z Oliwcią
 
Witajcie
Jakiś czas temu sama pisałam wam o sopelku ale niestety - moja frida uległa uszkodzeniu i z myślą o tańszym zakupiłam ten sopelek - niestety jest różnica w użytkowaniu i to znaczna jest zbyt mocno zaostrzony koniuszek i za głęboko wchodzi w dziureczkę noska powodując podrażnienie śluzówki, poza tym nie wyciąga tak skutecznie jak fridk, a fridka ładnie okrywała dziureczkę i była wydajniejsza więc kupiłam drugą a sopelek do śmieci.
 
Za mna juz dwa katary synka i stwierdzam, że frida idealnie się do tego nadaje. Ale zwykła gruszka bardziej się nadaje na codzień - do zwykłych suchych kózek :tak:
 
reklama
Do góry