reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

opryszczka na ustach - co pomaga?

ja typowo z opryszczką nie byłam ale konsultowałam się z lekarzem w sprawie ewentualnego leczenia. też wspominał o heviranie. szczerze ja najbardziej martwię się o synka aby on sie nie zaraził ale aby tak nie było to chyba powinnam zadbać o siebie..
 
reklama
ja opryszczkę mam zazwyczaj w wakacje średnio dwa razy no czasem tylko raz.
ostatnio widziałam reportaż o matce która zaraziła opryszczką malutkiego synka... byłam wstrząśnięta.. :(
 
sudocrem dobry bo fajnie wysusza ale ja wole stosowac jak mi pryszcz wyskoczy ;)a na opryszczkę nie stosowałam. a co to za reportaż?
 
Ja też stosuję tabletki heviran. Kuracja szybka, bezbolesna i trwała. Dodatkowo lubię też plasterki compeed. Może nie tyle leczą co chronią przed nieprzyjemnym uczuciem wiatru i ciągłego zimna. Dodatkowo mogę swobodnie całować męża i nie rezygnować z wieczornych figli;-)
 
Ja jak mieszkalam w polsce to stosowalalm masc hascovir,polecam,a tu w londynie plasterki compeed,rewelacyjne,szybko goja,i nie ma uczucia swedzenia,pieczenia i wogole nie widac ze ma sie opryszczke:tak:
 
reklama
hejka a u mnie sie sprawdza po prostu maka ziemniaczana kiedys wyczytalam w gazecie i postanowilam sprobowac posmarowalam juz gdy tylko czulam ze mi ograszka wychodzi i o dziwo na drugi dzien nie bylo sladu po niej lub byl ale mniejszy pozdrawiam
 
Do góry