reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opryszczka narządów płciowych??

reklama
Czy ten lek można kupić w aptece bez recepty? Na wizytę u ginekologa muszę jeszcze poczekać, więc kupię sobie tą maść i zacznę smarować może pomoże:) Choć jestem sceptycznie nastawiona do maści, ale spróbować warto.
 
Ostatnia edycja:
ja też za herpex koło 9 zł dałam w mmojej aptece, ale pzrejrzyj oferty aptek internetowych - może jakieś promocje będą mieli (fajna jest apteka Słonik - czasem też tam kupuję).
 
Niestety tabletki są tylko i wyłącznie na receptę, ale życzę większych sukcesów niż te u mnie w stosowaniu kremów...
 
Dziękuję Wam za informację. Zobaczę może zadziała do środy - tego dnia idę do ginekologa. Trzymajcie kciuki za moje leczenie. :-)
 
Jutro mam wizyte, nie mogę się doczekać, odezwę sie po wizycie. A maści nie zadziałały jednak, to chyba nie jest miejsce gdzie zdają egzamin...
 
Ja kupiłam maść, którą poleciła mi "pie-czarka" - smaruję. Z utęsknieniem czekam na efekty, może przejdzie mi do wizyty u ginekologa.
 
reklama
help! ja w niedzielę idę na chrzciny do dziecka siostry i mam być chrzestną, a tu opryszczka, że szok. co działa najszybciej z tych środków, co podałyście?
 
Do góry