reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opryszczka w ciąży

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
7
Dziewczyny pomocy, mój lekarz jest na urlopie i nie wiem co robić. Wczoraj wysokczyla mi opryszczka na ustach , nigdy wcześniej nie miałam opryszczki..
Czy to może być coś groźnego dla dziecka ?
Obecnie 18 TC , pani z recepcji powiedziała żeby kupić maść i tyle.
Czy jak pierwszy raz mam opryszczkę to jest jakieś zagrożenie?
 
reklama

Limonkaaa88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2018
Postów
4 713
Spokojnie, kup masc i smaruj. Miałam w pierwszej ciąży w 11 tyg teraz w drugiej ciązy miałam w 5 tyg także nic się nie przejmuj.
 

KatJak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2020
Postów
1 259
Ja miałam też w ciąży ale moja nie była pierwotna. Dostałam właśnie heviran 3x1 i moja gin mówiła że dobrze że nie jest to pierwotna opryszczka. Także nie wiem do końca jak to jest
 

Passtelova

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2021
Postów
621
Mi wyszła, teraz jestem w 5tc. Lekarz rodzinny powiedział, że jeśli to nie pierwsza mam się nie przejmować, ale nie brać żadnych leków, bo w pierwszym trymestrze mogą być niebezpieczne. Mam tylko dbać o odporność. Od czerwca wyszła mi już trzecia...
 
reklama
Do góry