reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opryszczka w ciąży

KatJak

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Maj 2020
Postów
1 259
Radzę poczytać.
Tak, czytałam. Ale powtarzam to co usłyszałam od lekarza prowadzącego. Więc jeżeli poszukać innych artykułów to są różne zdania na ten temat. Ja lekarzem nie jestem więc wierzę temu to mówi mój lekarz.
 
reklama

Dalam

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
3 323
Ja miałam notorycznie opryszczkę w ciąży. Polecam jeszcze compeed, ale to na taka wychodząca. U mnie niestety wyszedł reatywny cmv i po porodzie dziecko było diagnozowane pod katem wrodzonego. Jeśli masz kolejny raz, to nie martw sie na zapas.
 

czekamnaskarb

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2021
Postów
1 295
Mój lekarz nie pozwolił maści, jedynie rozgnieść aspirynę i nakładać. Położna podała też maść, która jest bezpieczna w ciąży, nazywa się Erazaban :)
 

MCAD

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2021
Postów
397
Maść Erazaban jest świetna i bezpieczna dla kobiet w ciąży.
Jednak sprawdź temat gdy opryszczka pojawiła się uCiebie pierwszy raz w zyciu.
 

czekamnaskarb

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2021
Postów
1 295
No tak, wtedy nie wiem dokładnie jak postępować, trzeba dopytać lekarza. U mnie opryszczka pojawiała się często więc mogłam użyć na spokojnie tej maści :)
 
reklama
Do góry