reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Opryszczka

Temat na forum 'Porady - rozwój i zdrowie dzieci' rozpoczęty przez eo1981, 15 Wrzesień 2011.

1. eo1981

eo1981 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek został ugryziony w palec przez chłopca który ma w buzi opryszczkę(Jest na nią leczony).Po ugyzieniu synek wsadził ten palec do buzi.Moje pytanie jest takie, czy mógł sie zarazić tą opryszczką?Posmarowałam mu w buzi nystatyną ale nie wiem czy to pomoże.Są jakieś leki bez recepty na takiego wirusa?

2. reklama
  3. Karolina Isio-Kurpińska

Karolina Isio-Kurpińska Expert J&J. Porady

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    Nie do końca znam mechanizm zarażania się wirusem opryszczki, myślę, że będzie Pani musiała poczekać i zobaczyć. Jeśli opryszczka się pojawi, to niestety wirus pozostaje już w organizmie na całe życie i może się uaktywniać szczególnie w okresie osłabienia organizmu. Na szczęście dostępne są maści, które łagodzą przebieg opryszczki. Trzymam jednak kciuki, aby synkowi tym razem udało się zarażenia uniknąć!

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie