reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opryszczka

eo1981

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Listopad 2010
Postów
30
Mój synek został ugryziony w palec przez chłopca który ma w buzi opryszczkę(Jest na nią leczony).Po ugyzieniu synek wsadził ten palec do buzi.Moje pytanie jest takie, czy mógł sie zarazić tą opryszczką?Posmarowałam mu w buzi nystatyną ale nie wiem czy to pomoże.Są jakieś leki bez recepty na takiego wirusa?
 
reklama
Witam,
Nie do końca znam mechanizm zarażania się wirusem opryszczki, myślę, że będzie Pani musiała poczekać i zobaczyć. Jeśli opryszczka się pojawi, to niestety wirus pozostaje już w organizmie na całe życie i może się uaktywniać szczególnie w okresie osłabienia organizmu. Na szczęście dostępne są maści, które łagodzą przebieg opryszczki. Trzymam jednak kciuki, aby synkowi tym razem udało się zarażenia uniknąć!
 
Do góry