reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opryszczka

Piotrusiowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2015
Postów
1 602
Miasto
kuj-pom
Cześć. Właśnie czuję że wychodzi mi opryszczka na ustach. Karmię piersią. Czy mogę bezpiecznie stosować powszechne plasterki lub maści na tą dolegliwość?
 
reklama
Cześć. Ja przy karmieniu stosowałam zovirax (ten słabszy). Pani w aptece stwierdziła, że to działanie miejscowe i nie powinno mieć żadnego wpływu. Ps. Uważaj na maleństwo żeby się nie zaraziło.
 
Dzięki . Właśnie posmarowalam na noc hascovirem. To to samo co zovirax. Mały ma 8 miesięcy. Mam nadzieję że nie przenioslam na niego. Gdzieś czytałam, że chronią go moje przeciwciała.
 
Ja miałam tylko 3 razy w życiu opryszczkę raz przy karminiu. Za drugim razem używałam plasterków i u mnie nie podziałały miałam straszną "bombę". Ps. Zastanawia mnie fakt dlaczego dwa razy jak była teściowa :-o . U Ciebie też jest :-D?
 
reklama
reklama
Do góry