reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

kicia k, ważne: miej nadzieję!! a stres czasmi pomaga, bo zpaominasz o starniach o dzidziusia i jakos tak pewnego dnia możesz tswierdzić że w tobie ktoś mieszka!! życze tego tobie wszytskim starającym sie jak najszybciej!!
pozdrawiam!!
 
reklama
Hej! Już nawet na chwilę człowiek nie może Was spóścić z oka bo zgotujecie mu długie czytanie! ;) Nie ma rady aż sięboję wyjazzdu na wakacje! Jak ja nadrobię te zaległości! :laugh: Na szczęście po powrocie planuję jeszcze parę dni wolnego, więc może jakoś mi się uda i mam nadzieję, że wrócę z fasolką.... ale to za miesiąc..
 
Tak jest rzeczywiście najlepiej ale jak tu o tym nie myśleć??? Mi mimo starań jakoś nie wychodzi....
 
HEJ!!!!!!!!!!!!!!!!
witaj słoneczko:)
Znowu się obżarłam ;D poszlismy na wypasiony obiadek- zapiekane ziemniaczki+3 surówki+pieczeń wieprzowa z sosikiem mnia mniam, ledwo zmieściłam, ale w tym tempie to będę się kulać latem ale nie od fasolki ;D
@siedzi cicho-to ja też ;)
w pracy było fajnie, jadę sobie na trzy dni do Rosji :D :D :D :D :D cieszę się bardzo, tzn. obwód kalingradzki, ale zawsze to się sprawdzę w mowie, no i obkupię w słowniki i inne książki.
Ale czego się obawiam ?????????!!!!!!!!!!!!!!
Że przez pare dni bedę nadrabiać wasze posty :) Ale daję słowo jak będę miała pod ręką internet to was pozdrowię z Rosji :)
buziaczki
 
Ale masz fajnie Izabelka :) Czekamy na pozdrowienia :D

A myśmy sobie zrobili spaghetti na obiadek i też czuję się napchana... Ale jeszcze coś bym zjadła :p

Słoneczko za oknem pięknie świeci, od razu lepiej człowiekowi na duszy i na ciele :D
 
a ja nie umiem wejsc na czat :( :(
a tez chcialbym z wami pogadac!! :( :)
ale mam nadzieje że w końcu mi sie uda :) to zrealizowac. Moze męzusia zaangażuje do pomocy, ale on i tak narzek że ja za długo/często to bywam na bb, ale mnie sie tu podoba ifajnie tu jest!!!
dzięki dziewczyny że jesteście!!

 
Doczekasz się Elżbietko :)
Poza tym tu jest temat: Optymistyczne majówki, więc bez takich smutnych minek proszę !!! ;) :laugh:
 
reklama
ja najprawdopodobniej tez dolanczam sie do starajacych!!!no chyba ze test pokaze II kreseczki !!!
 
Do góry