reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

cześć dziewczyny !!dzięki za wsparcie ,tak jak mi poradziłyście zrobiłam dziś raniutko test,wydzedł negatywny:-(.ale mam wątpliwości co do tego raniutko,bo poszłam spać o 2 rano,a testowałam około 6 bo podobno rano najlepiej,tylko czy nie za mało czasu upłyneło na testowanie to tylko 4 godziny snu?
martwię się tym wszystkim,dziś więc 3 dzień bez okresu a mi jest trochę niedobrze momentami i troszkę boli mnie brzuch,więc mam cichą nadzieję i chciałabym już móc się cieszyć!!!!serdecznie pozdrawiam WAS :-)

Szczypiorek powodzenia!!!
 
reklama
cześć dziewczyny !!dzięki za wsparcie ,tak jak mi poradziłyście zrobiłam dziś raniutko test,wydzedł negatywny:-(.ale mam wątpliwości co do tego raniutko,bo poszłam spać o 2 rano,a testowałam około 6 bo podobno rano najlepiej,tylko czy nie za mało czasu upłyneło na testowanie to tylko 4 godziny snu?
martwię się tym wszystkim,dziś więc 3 dzień bez okresu a mi jest trochę niedobrze momentami i troszkę boli mnie brzuch,więc mam cichą nadzieję i chciałabym już móc się cieszyć!!!!serdecznie pozdrawiam WAS :-)

Szczypiorku, mocz mógł być za mało zagęszczony, bo skoro poszłaś tak późno spać, to pewnie późno jadłaś, piłaś napoje itd. Przede wszystkim odpocznij i wysypiaj się, zebyś nie była osłabiona! Trzymam nadal kciuki, żeby to było TO!!!:happy:
 
dzięki kobietki fajnie ze mnie wspieracie!!!na razie wszystko dobrze czyli miesiączki wciąż nie ma:-) mój mężuś powoli zaczyna się cieszyć:-Da więc 4 dzień bez.jutro testowanie może wreszcie zobaczymy dwie kreseczki już nie mogę się doczekać:-D a z drugiej strony znów się zawieżć i zobaczyć tylko jedną...:-p
ach te testy!!!
pozdrawiam cieplutko;-)
 
Witam Was wieczorową porą i mam pytanko, bo z nowym cyklem - nowa nadzieja i muszę trochę pomóc naturze :rofl2::

Chciałabym polepszyć ilość i od razu jakość mojego śluzu /z moich obserwacji wynika, że nie jest go zbyt dużo, w każdym razie ja go dużo w połowie cyklu nie widzę:-(/. Boję się trochę wiesiołka, bo nie mam jeszcze wprawy w ustalaniu owulacji, a pisałyście, że bierze się go do momentu owu - potem jest ryzyko. W takim razie, czy len jest bardziej neutralny i czy skuteczny? W domu mam "Len Mielony. Podwójnie odtłuszczony" frimy Oleofarm, mdłe w smaku przeokropnie, mam całe dwie paczki, kiedyś kupione na promocji :sorry2:Czy któraś z Was pije len? Widać poprawę? Jeśli tak, to spróbuję też to polubić.[/quote]
 
to jeszcze raz ja:-pkoło południa rozbolał mnie brzuch i dostałam okres:wściekła/y:niestety...a już myślałam że coś wyszło z naszych starań,szczęście że mam wspaniałego męża i z nim wszystko jest proste:-)nie przejmuję się więc tym dalej,papa kobietki pozdrawiam:blink::-)
 
WITAJCIE KOCHANE!!!
Dawno mnie tutaj nie było. Chyba jestem w ciąży!!! Opowiem Wam Skarby od początku dlaczego mam takie podejrzenia. Więc tak: ostatnio okres skończył mi się 31 stycznia i przez cały luty 28 dni nie miałam okresu. Zaczął się marzec i dziś jest 7 marca i w dalszym ciągu nie mam miesiączki... Zrobiłam 5 testów ciążowych i na każdym z nich wyszły mi 2 kreseczki. Najpierw druga była taka blada a teraz są obie mocno czerwone. Jednak mam wątpliwości do tego czy jestem w ciąży bo od urodzenia mam straszne bakterie w moczu, które mogły sfałszować wynik testu...;-( Jak myślicie czy mogę być w ciąży patrząc po dacie ostatniej miesiączki? Podobno jak jest się w ciąży to się to czuje a ja tak naprawdę nic nie czuje ;-(

PROSZĘ O JAKĄŚ PORADĘ.... ANIA
 
Ja uważam podobnie, wygląda mi to na ciążę!:-) Zrób sobie badanie krwi jeśli nie wierzysz pięciu testom! Ja po ciuchu składam gratulacje!
 
reklama
Do góry