reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
czesc przyszle ciezarne - a zobaczycie bedziemy :) wiem stres czasami dobrze ale najlepiej nie myslec i tylko przytulac sie jak najbardziej - pomyslcie - jak bedzie maluszek to nie ma za bardzo na to czasu - wiec przytulac sie dziewczyny ;)
 
Na pewno się uda kicia k :laugh:
A jak nie, to otworzymy klub optymistycznych czerwcówek ;D
 
witam dziewczynki!!!
Miałam dzisiaj piękny sen.... mieliśmy śliczną córeczkę - taką nowonarodzoną, jechaliśmy z wózkiem i było cudownie :)
obudziłam się taka spokojna... wszystko będzie dobrze!
@nie ma...ale piersi mnie strasznie bolą, jejku... trzymajcie kciuczki ;D pozdrowionka i miłego dnia
Dzisiaj po południu zajmuję się braciszkiem (7lat za parę dni) więc odezwę się wieczorkiem :) pa pa kochane :-*
 
heeej:) Spelnienia wszystkiego co sobie wysnicie:)!!!
Izabelko kcukaski mocno zaciśnięte! Calym serdem życze Ci już fasoluni!!!!!!!!!
Buziaczki!
 
Dzięki :) jeszcze wczoraj mnie bolał brzuch jak na @ a dziś nic. Dziwne... @kryje się przede mną hihih. pozdrawiam
 
hej dziewczynki..

@ spozniala sie 5 dni... zadnych boli zadnych skurczy zadnego napiecia w piersiach ( jak to zwykle bywalo) ale dzis niestety zaczelam plamic, wiec troche mniej optymistycznie patrze na maj i chyba zapisze sie do klubu czerwcowek...;-(..Co prawda nie liczyalam w tym cyklu na cud i nie mialam zludzen ale... temka byla ladna noi te 5 dni spoznienia dalo mi do myslenia wiec.... coz...nic to ...czerwiec tez dobry na zafasolkowanie....

a jak tam u was - jakies optymistyczne wiesci???
 
cos mnie brzusio lekko pobolewa, ale to jeszcze nie czas na @! dzisiaj jest 18 dzień cyklu. wedlug obliczeń dzis powinien być mój wielki dzień, ale temperaturka na to nie wskazuje :(, śluzik tez taki sobie.
kupilamte testy owulacyjne na allegro, wiec od nastepnego cyklu bedziemy celowac prosto w barmkę :laugh: :laugh:
 
reklama
N Agga ja za Ciebie tez kciuczki trzymam kochana :) a czerwcowy klub to jeszcze wstrzymamy - a byc moze co? tylko nic nie mysl o tym a i przyjdzie :)
Majeczko sorki kotku :( zobaczysz bedzie dobrze :)
Elzbietka zycze super przytulanki ;)

i pamietajcie dziewczynki - przestancie o tym myslec a zafasolkujecie napewno :)
 
Do góry