reklama

Orbitrek

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez Ayni, 29 Styczeń 2013.

1. Ayni

Ayni Umm Adam

Witam was wszystkie. Od 3 dni ujezdzam orbitrek i jestem bardzo zadowolona! Zastanawia mnie, czy ktores z was tez cwicza na orbitreku? Moze moglybysmy sie tu wymieniac wskazowkami, sukcesami i zamierzeniami ?

2. Nayaa

Nayaa Fanka BB :)

Ja ćwiczyłam do momentu wyjazdu do Nl i przy powrotach do domu.A na święta zrobili mi niespodziankę,rozkręcili go i do piwnicy...bo miejsce zajmował :angry:
    Ja pierwsze podejście zrobiłam HARD bo na upartego ciągnęłam ile się dało..Przy czym po 10 minutach myślałam,że na zawał zejdę...
    Później zmieniłam taktykę i 1 km-chwilka odpoczynku..2 km-odpoczynek... Z reguły pedałowałam do 10 km i koniec..

3. reklama
  4. kusmir

kusmir Fanka BB :)

hehe i tak dałaś sobie sprzątnąć orbitreka? no coś Ty :p ja osobiście jeszcze się w niego nie zaopatrzyłam, ale zawsze na siłowni spędzam na nim minimum pół godziny i jak dotąd super, widzę efekty, ciałko coraz bardziej jędrne...jest extra ;)

5. Nayaa

Nayaa Fanka BB :)

No też sama sobie się dziwie,że tak odpuściłam.Ale na święta głupio by wyglądał w dużym pokoju.
    Ale co najśmieszniejsze,u mnie w rodzinie nastał BOOM na ćwiczenia. Ja-joga dla ciężarnych, mama-pilatesy,strechingi,zumba,aerobiki,joga. siostra starsza-joga,pilates, młodsza-na siłowię...I co?i płaci kasę i na orbitreku wywija :-D fakt,na innych urządzeniach też ale mogłaby w domu zasuwać na orbitce a na siłowni w ten czas na czymś innym ćwiczyć.Cycki opadają :sorry:

Ayni jak Ci idzie ??

6. Natalia93

Natalia93 Zaciekawiona BB

7. Ayni

Ayni Umm Adam

Ostatnio jakos idzie mi w kratkę pogoda mnie wręcz doluje ale efekty są! Zgubilam 7 kg. Na początku było ciężko ale wchodzi w krew. ;-)

Właśnie zaliczylam pół godzinki dla sloninki

8. Natasza1985

Natasza1985 Zaciekawiona BB

Orbitrek fajna sprawa, dla mnie najlepiej jest zaraz po obudzeniu się na czczo się tak wypocić to później przez cały dzień mam więcej energii :) Z tego co mogę Ci tu polecić to nie biegaj stałym tempem tylko zmieniaj. 30 sekund wolnym tempem umiarkowanym, po tych 30 sekundach dochodzisz na maksa przez 3-4 sekundy i zwalniasz do umiarkowanego tempa. Taka opcja jest lepsza, bardziej podkręca metabolizm i wystarczy 10 minut ćwiczeń zamiast 20 :)

9. anulka233

anulka233 Zaciekawiona BB

Ja od tygodnia mam orbitrek jeżdżę 5 dni w tygodniu po 25-30 minut w tym czasie robię 10km, jak zejdę to nogi z waty :D

10. reklama
  11. mamanatanielka

mamanatanielka Zaangażowana w BB

hmmm.... a mój stoi...przed ciążą jeszcze jako tako ćwiczyłam, a teraz jakoś z dnia na dzień odkładam...chyba czas się z nim przeprosić, bo w końcu mi go ktoś rozkręci:(

12. anieeesia

anieeesia Zaciekawiona BB

a ja codziennie ćwiczę na orbitku, rano zanim synek się obudzi. dziwczyny! ruszcie pupki! szkoda życia na zamartwianie się wagą skoro w łatwy sposób na orbitku można znacznie polepszyć swój wygląd!!

Poleć forum