reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orbitrek

0202oliwcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2016
Postów
2 298
Miasto
Centrum Polski nad Wisłą
Kochane jestem mamą 4 letniej Oliwki od marca/kwietnia chcemy się starać o drugiego maluszka mam 26 lat 160 wzrostu i niestety 72 kg chce kupić orbitrek ćwiczyła którąś z Was jakieś efekty i w ogóle
 
reklama
Ja biegałam po pół godziny dziennie + dieta bez słodyczy i w miesiąc zrzuciłam 5 kg
Na początek po 15 minut dla nabrania formy i każdego dnia wydłużałam ten czas, z czasem te pół godziny to było mało i chciało się więcej. Oczywiście różne stopnie trudności, a nie na najlżejszym
 
Ja cały Lipiec i Sierpień codziennie jeździłam na rowerku stacjonarnym po ok godzinie dodatkowo robiłam dość długie wypady rowerem w plener moja najdłuższa trasa na powietrzu to 43 km przez okres tych dwóch miesięcy schudłam jakieś 8/9 kg ale potem przestałam ćwiczyć (skoczyło mi ciśnienie) problemy z zakrzepami niestety i wróciło jakieś trzy kg z tych 9 zrzuconych teraz chce znów zacząć ćwiczyć i zrobić coś ze sobą wreszcie
 
Ja wlasnie zabierzam sie za zrzucanie po ciazowych kg. Nie umiem powiedziec czy orbitrek jest skuteczny.
Osobiscie dla mnie to jest dodatkowy wydatek i dodatkowa wielka rzecz lezaca w domu, a tak na prawde nie wiele trzeba by cwiczyc. Youtube teraz jest pelen fajnych programow do cwiczen, ze mozna za kazdym razem czegos innego sprobowac, by sie nie nudzilo :) No i dieta.
Ale moze u ciebie akurat przyrzady do cwiczen lepiej sie sprawdzaja wiec pewnie mozesz sprobowac :)
 
Powiem tak u mnie również przyrządy się lepiej sprawdzają jak wiem ze mam stoi zagraca pokój i jak juz zaczelam to jestem systematyczna a co do ćwiczeń do zaliczylam ich trochę z you tube ale właśnie szybko mi się znudzily wiec chce teraz czegoś nowego a w innej perspektywie np cwiczona z you tube wplatac w te co będę się pocic :-)
 
Ja od siebie mogę polecić ćwiczenia na orbitreku, za jednym "zamachem" można ćwiczyć górne i dolne partie ciała, ja mój orbitrek mam z Hop-Sport.pl jak na razie sprawdza się naprawdę dobrze.
 
Kupowałam tam kiedyś, ale nieco mi podpadli i zaczęłam szukać gdzie indziej. Obecnie zamawiałam sprzęt z sklepsportowy.pl/sprzet-fitness/orbitreki – polecam, bo orbitrek od nich sprawdził się rewelacyjnie. Ja za rok chce się starać dopiero o dziecko wiec ćwiczę dopóki jeszcze mogę. :D
 
Ja cwiczylam na orbitreku jakieś 3 lata temu przez około pół roku i efekty były bardziej w cm niż kg fajnie modeluje ciało natomiast uważam ze żeby były jakieś spektakularne efekty trzeba włączyć dietę ja jadłam normalnie tylko ćwiczyłam 3-4 razy w tyg po 30 minut
 
reklama
Do góry