reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Organizacja urodzin w ciąży.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Patrząc na to że sytuacja uspokoi się pewnie w maju to polecam wynająć jakiś pawilon/altanę/grzybka i zrobić przyjęcie w ciągu dnia, z grillem, Muzyka z głośnika i sałatkami :)

Ja miałam to szczęście że zorganizowałam swoje urodziny tuż przed wybuchem epidemii w Polsce, gdzie jeszcze nie było mowy o zachorowaniach i ograniczenia h kontaktów. Zorganizowałam je na świetlicy ogródków działkowych, podpisaliśmy telefon pod sprzęt grający i muza że Spotify, zrobiłyśmy z bratowa sałatki, zapiekanki z do tego chipsy etc. Byłam wtedy w 13tc :)
 
reklama
Nawet moja już od dwóch dni 9-latka rozumie, dlaczego nie było przyjęcia urodzinowego...
A nasze nastawienie wynika z troski o nas wszystkich. Nie spodziewaj się, że szybko będzie "normalnie".
Myślenie dorosłego człowieka o wyprawieniu sobie urodzin jest co najmniej egoistyczne.
Szkoda czasu...uwazam na wywody...:) bo to i tak nic nie da jak widać
 
Patrząc na to że sytuacja uspokoi się pewnie w maju to polecam wynająć jakiś pawilon/altanę/grzybka i zrobić przyjęcie w ciągu dnia, z grillem, Muzyka z głośnika i sałatkami :)

Ja miałam to szczęście że zorganizowałam swoje urodziny tuż przed wybuchem epidemii w Polsce, gdzie jeszcze nie było mowy o zachorowaniach i ograniczenia h kontaktów. Zorganizowałam je na świetlicy ogródków działkowych, podpisaliśmy telefon pod sprzęt grający i muza że Spotify, zrobiłyśmy z bratowa sałatki, zapiekanki z do tego chipsy etc. Byłam wtedy w 13tc :)

działkę mają moi rodzice, super pomysł!
 
Dobra Karolcia bo widzę że żadna Ci tu nie odpowie, bo one już tylko czekają na smierć...😁😁😁 Ja jakiś czas temu też miałam urodziny, wielką pompą, bo to ostatnie przed narodzinami dziecka😁. Był DJ, katering zamawiałam z restauracji, zrobiłam jakieś sałatki (to indywidualnie co lubisz). Mój mąż zajął się alkoholem dla gości, ale tu niespodzianka! Dostałam zestaw win, które kupił dla mnie na bezalkoholove.com, tam są super rzeczy bez alkoholu, polecam w tym oczekiwaniu😁😁😁. Była piniata, karaoke i zabawa do rana. Powodzenia w tym trudnym dla wszystkich okresie. Daj czadu na urodzinach😘😘😘
Rozwalilo mnie pierwsze zdanie :D
 
Troska troska, ale można pomyśleć o niższych rzeczach!
Ciężarne czy nie, poza alkoholem wszystko wolno! Ja uwielbiam gry planszowe i polecam na każde przyjęcie, szczególnie jeśli towarzystwo się zna. Jakby co, mogę podrzucić jakieś tytuly;)
 
Nie wierzę w to co czytam. Dla mnie wybacz ale skrajnie nieodpowiedzialna postawa. Pamiętam że jesteś odpowiedzialna nie tylko za siebie ale też za maleństwo i innych których chcesz zaprosić na imprezę. Tyle się mówi żeby się odizolować a ty chcesz robisz imprezę
 
Dziewczyny, pani o takim samym nicku pisała na kafeterii temat "picie w ciąży" i też w odpowiedziach pojawiła się reklama sklepu 'bezalkoholove'. Więc albo troll albo ktoś bardzo nieudolnie próbuje sobie zrobić reklamę (albo raczej antyreklamę, bo reklamowanie się w wątkach o imprezach w czasie pandemii, albo piciu w ciąży raczej nie przysporzy klientów temu sklepowi). Więc dajmy sobie spokój ;)
 

Załączniki

  • Capture+_2020-03-23-21-53-21.png
    Capture+_2020-03-23-21-53-21.png
    33,9 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Dziewczyny, pani o takim samym nicku pisała na kafeterii temat "picie w ciąży" i też w odpowiedziach pojawiła się reklama sklepu 'bezalkoholove'. Więc albo troll albo ktoś bardzo nieudolnie próbuje sobie zrobić reklamę (albo raczej antyreklamę, bo reklamowanie się w wątkach o imprezach w czasie pandemii, albo piciu w ciąży raczej nie przysporzy klientów temu sklepowi). Więc dajmy sobie spokój ;)
Osobiście usunęłam tamten wątek 🙈 ten pozwolę sobie zamknąć 🤷‍♀️
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry