reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Orgazm przez sen a ciąża zagrożona.

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
Cześć dziewczyny. Jestem w 27 tyg ciąży. Od samego poczatku ciąże mam zagrożoną, więc nie mam bliskości z mężem. Mam założony szew. Problem jest w tym że raz na jakiś czas budzę się od tego że mam orgazm i to nawet odczuwam przy tym takie niepszyjemne odczucie.
Boję się co z tym szwem będzie. Czy mieliście z takim czymś styczność? Nie wiem jak tego uniknąć bo nie mogę sny kontrolować
 
reklama
Rozwiązanie
Niestety, wpływu na sny nie masz.
Jeśli się niepokoisz, to zapytaj lekarza, ale nie wydaje mi się, żeby orgazm przez sen był groźny - w końcu to sam orgazm, bez pieszczot, wysiłku fizycznego, etc.
Niestety, wpływu na sny nie masz.
Jeśli się niepokoisz, to zapytaj lekarza, ale nie wydaje mi się, żeby orgazm przez sen był groźny - w końcu to sam orgazm, bez pieszczot, wysiłku fizycznego, etc.
 
Rozwiązanie
Do góry