reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

orlifique kto stosowal opinie

asiorreek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2012
Postów
786
Miasto
Racibórz
Witam dostałam tabletki antykoncepcyjne orlifique ktos stosowal. Wystąpiły jakies skutki uboczne ? Bo właśnie mnie gin ostrzegl ze może być ich sporo przez pierwszy miesiąc.. Co z waga po tych tabletach?? Szukam w necie ale nic znaleźć nie mogę..
 
reklama
Rozwiązanie
Warto sięgnąć porady lekarza na temat tabletek Orlifique, szczególnie w sytuacji jeśli istnieje u którejś z Pań ryzyko ŻChZZ. Dodatkowo polecane są też dla kobiet z cukrzycą i w wieku menopauzalnym.
reklama
Mala strasznie ciężko znalesc cokolwiek.. Ja obecnie dzis zaczynam drugie opakowanie.. Pierwsze u mnie to jakas masakra poza tym ze znowu przybylo mnie o 3kg w miesiąc to od polowy cyklu caly czas plamilam raz wiecej raz mniej. Nastrój masakra nawet myśli samobójcze mnie nachodziły a nerwowa byłam jak Malo kiedy. Jak się nie zmieni przy tym drugim opakowaniu to rzucam to w hol... Zaraz bede warzyć tyle co w 8 miesiącu ciąży... Po tych hormonach miala waga mi sie unormować a tu znowu ruszyła z kopyta..
 
Ojejku to skutków ubocznych masz bardzo duzo. Ja narazie jestem po drugiej tabletce i wszystko jest w porządku. Byc moze ze to za wczesnie by stwierdzic ze nie bede miala slutkow ubocznych. Zobacze jak bedzie dalej
 
hej. ja biorę dziś 10 tabletkę i nie mam skutków ubocznych w ogóle. Jedynie po zakończeniu okresu miałam 2 dni lekkie plamienia, ale już ustąpiły i jest wszystko w porządku. Na razie nie czuję że biorę jakiekolwiek tabletki, mam nadzieje że tak pozostanie :-):-D
 
No powiem wam ze to opakowanie na razie jesli chodzi o sferę emocjonalna jest ok na razie.. Libido nie zniklo.. :) waga szybuje w gore. Mimo ze trzeci miesiąc biegam i nie jem słodyczy.. Woda mi sie zatrzymuje w upalne dni stopy jak slon dłonie jak kiełbaski .. Sama nie wiem co myśleć..
 
@mała5431 @asiorreek dzięki dziewczyny. Czyli spróbuję, może nie bedzie źle.
W sumie nie ma tabletek o niższej zawartości hormonów, są tylko te jednoskladnikowe, ale przy nich podobno szaleje okres. No to spróbuję.

A jeśli chodzi o zatrzymywanie wody w organizmie, to polecam pić dużo wody z cytryną miętą i ogorkiem. I dodawać dużo przypraw kurkumy, imbiru, pieprzu cayene, do potraw.
I najlepiej zrobić badania krwi, bo to puchniecie może być spowodowane złym krązeniem.

Jakby coś się zmieniało, piszcie mi koniecznie. Ja też będę pisała jak moje skutki, rozbudujny ten wątek, bo pewnie niedługo coraz więcej osób będzie brało te tabletki.
 
reklama
U mnie libido jest ok, nie zauwazylam zeby mi sie zmniejszylo ani tez zwiekszylo, wage mam bez zmian. Moze jestem troche nerwowa ale chyba nie bede zwalac tego na tabletki chyba taki charakter hehe :) pisz pannary jak na ciebie zadziałają. Pozdrawiam was dziewczynki :*
 
Do góry