reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

orlifique kto stosowal opinie

asiorreek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2012
Postów
786
Miasto
Racibórz
Witam dostałam tabletki antykoncepcyjne orlifique ktos stosowal. Wystąpiły jakies skutki uboczne ? Bo właśnie mnie gin ostrzegl ze może być ich sporo przez pierwszy miesiąc.. Co z waga po tych tabletach?? Szukam w necie ale nic znaleźć nie mogę..
 
reklama
Rozwiązanie
Warto sięgnąć porady lekarza na temat tabletek Orlifique, szczególnie w sytuacji jeśli istnieje u którejś z Pań ryzyko ŻChZZ. Dodatkowo polecane są też dla kobiet z cukrzycą i w wieku menopauzalnym.
Warto sięgnąć porady lekarza na temat tabletek Orlifique, szczególnie w sytuacji jeśli istnieje u którejś z Pań ryzyko ŻChZZ. Dodatkowo polecane są też dla kobiet z cukrzycą i w wieku menopauzalnym.
 
Rozwiązanie
reklama
Jestem przy prawie końcu różowych tabletek Orlifique mam pytanie do tych Pań które brały, czy u was też przy pierwszym opakowaniu pobolewało podbrzusze jak na przykład przy owulacji? Troszkę się boję że są dla mnie złe ale nie wiem czy przy tej dawce mogę cokolwiek stwierdzić
 
Do góry