reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ortopeda dziecięcy

kasiawilde

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2010
Postów
1 720
Miasto
pod lasem :)
Hej kobitki!

Znacie może namiary na jakiegoś dobrego ortopedę dziecięcego? Szukam, czytam opinie, ale jakoś bezowocnie... macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?

Z góry dzięki :)
 
reklama
Myśmy byli na jednej wizycie u lekarza Przemysława Nawary. Nie mam zastrzeżeń dlatego znów idziemy do niego.
 
Meluska moja córeczka ma 16 miesięcy i też mi się wydaje czasami że wykrzywia stópkę, ale jak byliśmy na kontroli u ortopedy to powiedział że do dwóch la ma prawo, my chodzimy na warszawską do prima med Witamy na stronie przychodni Prima Med
położna jak się zapisywaliśmy na pierwszą wizytę polecała bardzo przychodnię na ul. Fabrycznej, tą, co podawała Natalunia, ale trzeba było długo czekać na wizytę i umówiłam się na warszawską do dr. Magnuszewskiego i tak już zostaliśmy :)
 
reklama
Na Fabryczną wcale nie trzeba długo czekać, może urlopy były. My jak się zapisujemy to już za parę dni jest wizyta.
Meluska do środka kieruje stópki???
 
Do góry