reklama
 1. Czy są tu jakieś listopadowe maleństwa? A czy mamusiu zrobiłaś już pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.12 czekamy na listopadowe maluszki!

  Zamknij powiadomienie

Ortopeda Profesor Marek Napiontek z Poznania

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez jaworskadominika, 15 Październik 2018.

 1. jaworskadominika

  jaworskadominika

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam Serdecznie,

  W czerwcu 2019r. moje 11 letnie dziecko będzie miało operacje u Prof. Marka Napiontka w Poznaniu- osteotomię kości piętowej z wydłużeniem ścięgien Achillesa, obie stópki. Córcia cierpi na pogłębioną płasko-koślawość stóp, co jest związane z wrodzoną wiotkością wiązadeł. Poszukuję kontaktu do osób, których dzieci taką operację przeszły, bądź też osób dorosłych które operacji tego typu poddały w przeszłości u Pana Profesora. Jest to bardzo inwazyjny zabieg, na 3 mies moje dziecko będzie unieruchomione w domu. Mam mnóstwo obaw jak wyglądają stopy po operacji, w jaki sposób funkcjonują i jak dużo jest bólu z tym związanego, czy efekty są zadawalające??? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie komentarze na ten temat. Podaję swój prywatny adres mailowy, jeżeli ktoś z was nie chciałby dzielić się takimi informacjami na forum publicznym: jaworskadominika@tlen.pl
   
 2. AmMaWi

  AmMaWi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  jaworskadominika poszukaj na Facebooku grupy rodziców ze stopami końsko szpotawymi. Wada może inna, ale leczenie operacyjne u starszych dzieci też Napiontek proponuję. Jak sama piszesz operacja jest rozległa i bardzo inwazyjna. W przypadku stóp końsko szpotawych, większość rodziców unika rozległych operacji, dzięki wizycie u Radlera w Wiedniu. Jakby cobdawaj znać, dam namiar na grupę na FB
   
 3. reklama
 4. jaworskadominika

  jaworskadominika

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Bardzo dziękuje za Twój komentarz. Poproszę wiec o namiar na grupę na FB
   
 5. AmMaWi

  AmMaWi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 6. Łęcka

  Łęcka Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  1
  Jednym z lepszych specjalistów za zakresu ortopedii w Poznaniu jest pan Adrian Stępiński i z tego co się orientuję, to jak najbardziej przyjmuje on dzieci od kilku lat w górę. Myślę, że można się z nim skonsultować i dopytać co i jak. Na pewno lepsze to, niż pomoc kogoś z forum. Tutaj masz adres strony: adrianstepinski.com.
   
 7. AmMaWi

  AmMaWi Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Na forum nikt nie leczy i nie pomaga w taki sposób :)., nie ta rola. Wspomaga i doradza gdzie warto leczyć :), żeby dziecko w przyszłości żyło zdrowo i bez bólu.
   

Poleć forum