reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ortopeda Profesor Marek Napiontek z Poznania

Dołączył(a)
15 Październik 2018
Postów
2
Witam Serdecznie,

W czerwcu 2019r. moje 11 letnie dziecko będzie miało operacje u Prof. Marka Napiontka w Poznaniu- osteotomię kości piętowej z wydłużeniem ścięgien Achillesa, obie stópki. Córcia cierpi na pogłębioną płasko-koślawość stóp, co jest związane z wrodzoną wiotkością wiązadeł. Poszukuję kontaktu do osób, których dzieci taką operację przeszły, bądź też osób dorosłych które operacji tego typu poddały w przeszłości u Pana Profesora. Jest to bardzo inwazyjny zabieg, na 3 mies moje dziecko będzie unieruchomione w domu. Mam mnóstwo obaw jak wyglądają stopy po operacji, w jaki sposób funkcjonują i jak dużo jest bólu z tym związanego, czy efekty są zadawalające??? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie komentarze na ten temat. Podaję swój prywatny adres mailowy, jeżeli ktoś z was nie chciałby dzielić się takimi informacjami na forum publicznym: jaworskadominika@tlen.pl
 
reklama
jaworskadominika poszukaj na Facebooku grupy rodziców ze stopami końsko szpotawymi. Wada może inna, ale leczenie operacyjne u starszych dzieci też Napiontek proponuję. Jak sama piszesz operacja jest rozległa i bardzo inwazyjna. W przypadku stóp końsko szpotawych, większość rodziców unika rozległych operacji, dzięki wizycie u Radlera w Wiedniu. Jakby cobdawaj znać, dam namiar na grupę na FB
 
Na forum nikt nie leczy i nie pomaga w taki sposób :)., nie ta rola. Wspomaga i doradza gdzie warto leczyć :), żeby dziecko w przyszłości żyło zdrowo i bez bólu.
 
Do góry