reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Osiągnięcia rozwojowe naszych bobasków :)

gosiek289

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2005
Postów
3 653
Miasto
Wrocław
Otwieram ten wątek, żeby się wam pochwalić ;D ;D ;D swoim Mireczkiem

Otóż Mireczek leżąc na pleckach potrafi się tak poruszać, ze się przewróci na boczek.
Leżąc na brzuszku ślicznie podnosi główke i robi zamachy tak, że niedługo sie przewróci na boczek.
Dzisiaj zaobserwowałm, że w końcu "inteligentnie" bawi się żyrafka - która ma w łózeczku - wcześniej tylko machał rączka p niej - dzisiaj trzymał ją za głowę i potem za nogi i oglądał ja sobie.

Potrafi b. długo się wpatrywać we mne

jak sobie coś przypomnę to napiszę :D :D :D

piszcie jak u was????
 
reklama
reklama
Do góry