reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Osiągnięcia rozwojowe naszych bobasków :)

gunia

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
;D
Moja jest straszną siłaczką, jak sie ją poloży na brzuszku to dzwiga główkę i trzyma przez kilka sekund, normalnie jestem w szoku, połóżna nie mogła sie nadziwić jak to zobaczyła (u pięciodniowej dzidzi). I też chce już chwytać zabawki, ma takiego kotka, w którego sie wpatruje i macha rączkami jakby chciała złapać :)
Trini zazdroszczę pozbycia sie pępuszka :)

reklama

heksa

MAJOWA MAMA 06` Mamy lipcowe'08
Miasto
Jelenia Góra, Poland
moja ma ósmą dobe i ....... niestety pępek dalej na mięjscu
ale moge pochwalic ja za przespane noce.
nie żada często jesc.spi budzi sie tylko raz, kochane maleństwo.

trininlov

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Miasto
Świętochłowice
Nasz Ania bardzo uważnie słucha jak się do niej mówi i pomału zaczyna zaczepiać kwiatki przy przewijaku, tzn. gaworzyć do nich. No i w ogóle uwielbia nosić się na rączkach. Tam najfajniej jej się śpi :)

gosiek289

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Miasto
Wrocław
trini - mój z naszeniem na rączkach już jest terrorystą ;D ;D ;D

a mój Miruś dzisiaj znowu coś fajnegoi zrobił:
zawsze jak mu zakładałam śliniaka do jedzenia - to machał rączkami i sie złoscił, ze jeszcze nie ma jedzenia
dzisiaj - płakał, ale jak zobaczył śliniak to się uspokoił ( skumał, że zaraz będzie wyżerka ;D) i pozwolił sobie go zalożyć i nie płakał tylko się uśmiechał na jedzenie.

-ewe26

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Miasto
Tychy
Moja Amelka dzisiaj pierwszy raz patrzyla ze zrozumieniem na karuzelę, a od paru dni wsłuchuje się w pozytywkę :)
dzisiaj też pierwszy raz nie darła się w niebogłosy podczas kąpieli :) hhhhhhhhhmmmmmmmm kochane dzieciaczki

a+t+?

MAJOWA MAMA 06'
Miasto
Gdańsk
To i ja sie pochwale :)
Alusia trzyma glowe bardzo dlugo w pionie jak jest na raczkach i jak lezy na brzuszku. Potrafi przekrecic glowke i wodzic wzrokiem za czyms ciekawym.
Umie tez dlugo czuwac sobie i ogladac swiat... Pozytywke karuzelki bardzo lubi i nierzadko uspokaja sie na jej dzwiek...

abryz

MAJOWA MAMA'06
Byłam dzisiaj z Jakubem do kontroli, bo wypisali nas już w drugiej dobie i trzeba było skontrolować rozwój oraz zrobić test na fenyloketonurię.
Mały był dzielny. Prawie osikał panią doktor. Waży już 4140g, a więc od czwartku przybrał 240g. Cieszę się, że ładnie przybiera. Żółtaczkę ma tylko śladową, więc i ten problem mamy z głowy :-)

reklama
Do góry