reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osiągnięcia rozwojowe naszych bobasków :)

reklama
gunia pisze:
Nie wiedziałam gdzie to napisać  ::)
WCZORAJ AGNIESZCE ODPADL PęPOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , MIALA 4 TYGODNIE I JEDEN DZIEN, SZYKOWAL SIE JUż CHIRURG. ALE SIE CIESZE  ;D

miałam dokładnie to samo. Antosiowi odpadł równo miesiąc po urodzeniu. Dokładnie w dniu wyznaczonego zabiegu chirurgicznego...
i też bardzo sie ucieszyłam, choć i tak musiałam okładać to miejsce maścią antybiotykową jeszcze przez kilka dni, bo troche pępek był spuchniety i sie sączył
 
Cudownie majowe bobasy sie rozwijaja,wiedze ze kazdy nowego dnia cos innego robi,to niesamowite jakie te dzieci sa madre ;D
wiec i ja pochwale sie swoja stokrotka:
*pepek odpadl dokladnie tydzien po porodzie ;D
*w IItyg.mala podnosila glowke,co mnie bardzo zdziwilo,ze jest tak silna ;D,przykladajc jej cyca chwyta go raczkami
*w IIItyg.malenstwo nielze raczkami i nozkami ze zlosci kopie,raz pozadnie wyszrplam mnie za wlosy ;D potrafi przesunac sie po dobre parenascie cm na bok(szczegolnie w nocy,ja ja klade w bezpiecznej odleglosci od siebie,a za pare godzi jest juz przy mnie)
*star sie usmiechac,wodzi juz oczkami za moja twarza i zabawkami, a ostanio w lozeczku zaczepiala raczkami zajaczka ;D , coraz dluzej nie spi,dzis pobila rekord 6h ::),potrafi lezac na brzuszku przekladac glowke z boku na bok i pedluje co bowoduje ze przesuwa sie do tylu :D,przykladajc jej cyca chwyta go raczkami
to chyba na tyle jak na razie :D :D :D

Goziek gratuluje pierwszych pogawedek :D
Trini super pierwsze usmiechy
Gunia swietnie pepuszek juz sie zagoil ;)
julienx super maly trenuje wzrok
Heksa mala sie gimnastykuje
 
maxin - dzięki
też gratuluję osiągnięć maluszka


a mój Mirek dzisiaj zaczepiał rano tat - a tata spał - no to ten zaczął popiskiwać i gadać coraz głośniej - jak się tata uśmiechnął to Mirek do niego - jak poszedł znowu spać ( teraz dalej śpi) to Mirek się zezłościł i zaczął mi sie żalić popiskując ( melodyjne piszczenie - nie wiem jak to wam wytłumaczyć - tak samo sie mi żalił po szczepieniu )

Naprawdę robi się taki fajny - że jestem w szoku, iz nasze maluchy tak szybko się rozwijają
 
reklama
a mój dzisij trzymał sam grzechotkę w łapce i sobie nią potzrąsał


a oto dowód ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

pict00131et.jpg
 
Do góry